Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 4 napja görcsöl folyamatosan...

4 napja görcsöl folyamatosan a vádlim. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Alig bírok járni, régebben is voltak görcsök a vádlimban (főleg éjszaka, alvás közben), de 1-2 percig tartottak maximum.


Most már a negyedik napja bicegek, és iszonyatosan fáj.


Mi lehet az oka szerintetek? Jelenleg nagyon szigorú diétán vagyok (ha felállok elszédülök, reggel meg olyan érzés mintha a gyomrom meg akarná enni saját magát) és olvastam olyat, hogy ha nagyon kevés kalóriát visz be az ember akkor a szervezet elkezdi lebontani az izomzatot ebből nyerve energiát. Lehet, hogy ez van? (Sajnos a sportra még nem sikerült rávennem magam az lenne a következő lépés, csak ilyen fájdalommal még wc-re menni is kihívás nemhogy konditerembe).


Jelenleg magnéziumot, B6 vitamint, C és D vitamint és Calciumot szedek. (Nem a pezsgőtablettásat, az vicc, a rendes ampullásat). Meg kenem Dolobene géllel, az mintha használna, eddig még csak kétszer kentem, de kicsit talán jobb lett.


Fontos elintéznivalóim lennének, hogyan tudnék minél hamarabb felgyógyulni ebből?



2016. febr. 25. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Tejsavó fehérjekoncentrátumot igyál!
2016. febr. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mennyi kalciumot és magnéziumot szedtél be?


Görcsök ellen 1500 mg kalcium + 750 mg magnézium minimum.

2016. febr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha 4 napja ilyen erős fájdalmad van, akkor ma feltétlen menj el a háziorvoshoz.
2016. febr. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!