Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Inerta gyógyszer szedése?

Inerta gyógyszer szedése?

Figyelt kérdés
Ma ajánlotta nekem az orvos, rengeteg mellékhatása van, de a legjobban a fényérzékenység és az izom fájdalomtól félek, mivel edzeni szoktam és sokat vagyok a szabadban is,ezek mennyire vészes "dolgok"? Sokat segítene nekem ez a gyógyszer, talán a vérvételeket is túlélem. 6 hónapos kúrát javasolt, szerintetek bele menjek? Mennyire vészesek a tünetek? Ez a 6 hónap a nyárba is bele fog csúszni, a fényérzékenység mennyire jelent majd gondot?

2019. nov. 22. 13:31
 1/5 A kérdező kommentje:
Valamint a nemzőképességemet ugye nem károsítja/rákot sem okoz? 17/f
2019. nov. 22. 14:21
 2/5 A kérdező kommentje:
(Nincs nagyon vészes akném, de nem akar elmúlni semmitól, ez számít valamit a mellékhatások terén?)
2019. nov. 22. 14:22
 3/5 anonim válasza:

Az inerta egy 4 keresztes gyógyszer, komoly mellékhatásokkal. Én ebből nem tapasztaltam semmit.

Párzásokra kezdtem szedni, megcsak nem is írta fel nekem a bőrgyógyász, egyszerűen feláraztattam magamnak.

1 hónapig szedtem, féléves szünetekkel. (Megvárom, míg teljesen kiürül a szervezetembol)

Egyetlen mellékhatást tapasztaltam az 5 félév alatt: orrvérzés.

Az arcomat minden alkalommal patika tisztává teszi, de bőrszárazságot okoz.

2019. nov. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A fényérzékenység mennyire okoz gondot? Az én 6 hónapos kúrám belefutna a nyárba is
2019. nov. 24. 13:23
 5/5 Humicskó Eszter válasza:
Én a második kúrát kezdtem két hónapja. Olyan durva mellékhatásokat sosem tapasztaltam, a fényérzékenység pedig számomra annyit takart, hogy szárazabb lett az arcom és amit nap ért. Ezt megelőzheted magas faktorszámú fényvédő krémekkel. Izom fájdalmakat pedig egyszer sem tapasztaltam edzés mellett sem.
2019. dec. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!