Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek a rendszeres...

Mit tegyek a rendszeres orrdugulásommal?

Figyelt kérdés
Minden éjjel mindegig elalvás elöbb pont a jobb orlyukam dugul be, hőmérséklettől, évszaktól, betegség szezonoktól függetlenül.Elég zavaró mert nehezen tudok elaludni tőle! Lehet valami gyulladás vagy valami egéségügyi probléma?

2019. nov. 23. 23:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy allergia vizsgálat nem ártana. Én is ezzel a problémával mentem el az orvoshoz és ő küldött el.
2019. nov. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 15 éves koromig ezzel küszködtem nagyon durván. Konkrétan sosem kaptam levegőt az orromon nem csak elalváskor. Elmentem allergológiai vizsgalatra és kiderült hogy nagyon durva poratka allergiam van. Minden más negatív volt, csak a poratka. Kaptam ra szteroidos orrsprayt meg tablettát, 2 évig szedtem és azóta szinte teljesen elmúlt.
2019. nov. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!