Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális, ha soha nem böfögök?

Normális, ha soha nem böfögök?

Figyelt kérdés
Tudom, fura kérdés, de van valaki aki szintén nem tud? Amióta az eszemet tudom, azóta soha nem böfögtem, nem is igazán tudom milyen lehet, vagy milyen ha késztetést érez rá az ember. Nem zavar különösebben, csak érdekelne, hogy ez egészséges-e?!

2019. nov. 26. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a normális.
2019. nov. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jelen. De nekem igen is okoz gondot. Néha, ha kicsit túlzottan bekajálok, képes annyira felpuffadni a gyomrom, hogy majd megdöglök. Iszonyatosan fáj, feszít, de mivel böfögni nem tudok, csak szenvedek, amíg nagy nehezen tovább nem halad a másik útján a dolog. Képes annyira fájni, hogy egy idő után hányingerem lesz. Sőt, olyan is volt, hogy konkrétan elkezdtem "hányni" de csak a levegő jött ki.

Borzalmas.

2019. nov. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sem szoktam. És el nem tudom képzelni hogyan lehet annyi levegőt lenyelni.
2019. nov. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!