Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért böfögök állandóan?

Miért böfögök állandóan?

Figyelt kérdés

Tegnap délután ittam tömény 100%-os narancslevet barbecue szószos csipszet és pihentem egy kicsit este meg elkezte égetni a torkomat valami mintha letoltam volna 5 felest.

Utána kezdett el rámjönni ez a rodhadt tojás szagó böfögés.

Mit tegyek?


(mellőzzük az ilyen válaszokat:azért égette a torkomat valami mert alvajárva ittam 5 felest.)



2015. márc. 22. 02:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Sok a gyomorsavad, és visszafolyik a nyelőcsövedbe. Bízzunk benne, hogy csak átmenetileg.

Ha van otthon savlekötő gyógyszer vagy legalább Rennie, vedd be. Ha nincs, egy jó teáskanál szódabikarbónát keverj el kis pohár vízben és idd meg. Sétálj egy kicsit (elég bent a lakásban), és úgy feküdj le.

Ha később visszatér, akkor jó eséllyel refluxod van, menj dokihoz és írass gyógyszert, kerüld a kávét, cigit, tömény narancslevet és a fűszeres kajákat, főleg lefekvés előtt.

2015. márc. 22. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat! Remélem segíteni fog amit írtál!
2015. márc. 22. 05:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!