Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az utóbbi időben rengetegszer...

Az utóbbi időben rengetegszer böfögök naponta, semmin nem változtattam. Miért lehet?

Figyelt kérdés
Más járt már így, mit tudnék ellene csinálni? Ezzel most mégse mehetek orvoshoz, hogy doktor úr, sokat böfögök, vagy igen?
2013. jún. 25. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
sok szénsavas italtól lehet
2013. jún. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem sok a savad?
2013. jún. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sok a savam, mindig is sok volt, de most úgy érzem, hogy több van. Szénsavas üdítőt pedig pont a savam miatt nem iszok.
2013. jún. 25. 16:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Pedig pontosan azt kellene tenned, hogy orvoshoz mész. Az emésztésed nem jó az biztos. Nekem is volt egy időben ilyen és kaptam rá antibiotikumot és rendbe jött.
2013. jún. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor nagyon előjött a refluxom, akkor én is állandóan böfögtem és minden marta a gyomrom. menj el a háziorvoshoz, lehet, hogy neked is szedned kell rá protonpumpa gátlót, ha múlik a sav, akkor a böfögésed is alábbhagy majd.
2013. jún. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!