Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez a fejboromon?

Mi lehet ez a fejboromon?

Figyelt kérdés

Ez ev marciusaban lett festve utoljara a hajam egy alfaparf festekkel ,ez volt szules utan az elso es utolso hajfestesem es persze szalonban fodrasz altal. Ereztem csipi a fejborom festes kozben de nem volt veszes. A festes utan keletkeztek kis dudorok a fejboromon amikbe beleakad a fesu serteje es felserti verzik, csip, faj. Most elmentem megmutattam haziorvosnak aki szerint szintelen anyajegyek... A bordoki szerint (hozza is elmentem) o nem latott semmit..... Pedig ott vannak megsem latta.. Ezert csak azt ajanlotta babasampont hasznaljak. Meg felirt szalicilsavat azzal kenegettem egy darabig, De!!! Most megint erzem hogy ott vannak fajnak "csipnek"be nem gyogyulo kis sebek es a basiloma a net szerint pont ilyen es az egyik seb a fejemen pont olyan volt mint a neten a kepen!! Szoval ketsegbe vagyok esve ,most megint elmegyek dokihoz majd aki ugye nem latott semmit... A haziorvos meg azt mondta szintelen anyajegyek.

.


De nem ertem mert a basiloma a net szerint uv utan alakul ki nos en nem szoliztam regen sem sokat illetve kerulom nyaron a napot...


2019. nov. 27. 15:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Es fiatal anyuka vagyok 21 eves..
2019. nov. 27. 15:48
 2/5 A kérdező kommentje:
Hajfestes elott nem emlekszem arra hogy lett volna ilyen problema, nem volt! Raadasul ugye a fodrasz latta volna hogy sebek vannak a fejboromon... Szoval azota vabbak ott miota festve lett 😌
2019. nov. 27. 15:53
 3/5 A kérdező kommentje:
*vannak
2019. nov. 27. 15:53
 4/5 A kérdező kommentje:
Vagy anyajegy problema akkor az meg lehet meg rosszabb..
2019. nov. 27. 16:03
 5/5 anonim válasza:

A basalioma kifejlődése irányába hat ezeken kívül valamely rákkeltő anyag jelenléte az egyén környezetében (pl. arzén az ivóvízben), a valamely okból meggyengült immunvédekezés, ionizáló sugárzás (pl. röntgenkezelés) a kórelőzményben. A röntgenkezelés basaliomakeltő hatása csak 25-35 év elteltével mutatkozik meg.


Ezt találtam az interneten.Annyit tudok nyugtatóul mondani,hogy tudtommal ez nem veszélyes.

2019. nov. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!