Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez a vérplazma adás hogy...

Ez a vérplazma adás hogy működik? Minden érdekel. Ti voltatok már?

Figyelt kérdés
Pontosan mi a folyamata? Hogy zajlik ez az egész? Fáj e? Árthat e ez a testemnek? Kiknek segítek ezzel? Nem csak a pénz miatt mennék, szivesen segítenék. Viszont a pénz is jól jönne. Eléggé meg vagyok szorulva és most sehogy se jön össze munkahely. Köszi előre is.

2019. nov. 30. 11:28
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Kérdezted már

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egeszsegugyi-ellata..

Ha ebből tervezed a számlát fizetni, el kell keserítselek. Még egy vízszámla sem nagyon jön ki belőle és meg van határozva hányszor adhatsz. Olyan 6-10 ezer egy alkalom.

2019. nov. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6 ezer + egyéb juttatások egy alkalom. Minden 4. alkalom +1000 Ft
2019. nov. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Előzetesen van egy hosszabb kérdőív, amiben részletesen kikérdezik az egészségi állapotod. Ha valaki ez alapján alkalmas, akkor visszahívják egy csoportos tájékoztatóra, ahol részletesen elmondják a folyamatát ennek az egésznek és kérdezni is lehet. Ha jól emlékszem a vérplazmából gyógyszereket állítanak elő például vérzékenységben szenvedőknek. Ha voltál már sima véradáson, akkor ahhoz tudnám hasonlítani, azt leszámítva, hogy itt van ami visszakerül a szervezetedbe. Egyszer voltam... Szerintem fáj, de ez mindenkinek más.
2019. nov. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1. Az nem én voltam. Én új vagyok itt ezen az oldalon.
2019. nov. 30. 11:57
 5/9 anonim válasza:
53%

Sokszoros plazmaadó vagyok. Nem fáj,nem kellemetlen. Meg kell szokni inkább.

A Kedplasmánál adok, nagyon korrekt és színvonalas cég.Első alkalommal 11 Ft-ot adtak, minden továbbinál 7 ezret, plusz a juttatások.5.alkalommal 8 ezer Ft, minden 10. alkalommal 10 ezres kártya. Csak ajánlani tudom,de feltétele a teljes egészség.:) Sok sikert !

2019. nov. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a plazmacentrumnál voltam 2 alkalommal, saját tapasztalatom alapján nem ajánlom őket. Többi cég több juttatást ad, valamint nekem már első alkalommal nagyobb mennyiségű plazmát vettek le, mint ami pl. a kedplasmánál a maximum, tehát a honlapjukon állítottak hazugság, miszerint ők veszik le a legkevesebb plazmát... Sokan is vannak, ezért nincs idejük mindenkire figyelni. Amúgy maga a plazmaadás folyamata kibírható, de a tű nyoma megmarad.
2019. dec. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyit kapsz hogy hányszor mész.Mindig vannak akciók is.Plazmacenter szerintem jó,ha van felétek,én abba járok,csak pozitív tapasztalatom van.Nekem még nem volt egészségügyi problémám belőle,de ha felmész egy plazma oldalra rengeteg infó van ott és nagyjából mindent leírnak.

Gyógyszereket és védőoltásokat gyártanak a plazmából(pl tetanusz oltás)és égési sérülések kezelésére is használják.

2019. dec. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Brandon41 ***** válasza:
Ahogy elöttem is írták minden egyes alkalommal van egy kérdőív az egészségi állapotoddal kapcsolatban, amit ki kell töltened, és vérnyomást, testhőmérsékletet, és hemoglobin szintet mérnek. Alkalmasításkor van még egy kis vérvétel és véna vizsgálat. Én a plazmazónánál vagyok, ott mindenki kedves segítenek, és ha kérdésem van szívesen válaszolnak rá. Vannak ott akciók is. Alkalmanként 6000ft minden 5. plazmaadás 11000ft. Ez elött 3x voltam a plazmaszolgálatnál voltam,az is jó adnak minden jót plazmaadás után
2020. jan. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vascular plazmánál volt már valaki ? Egymásról tudják, ha adtam már plazmát máshol ?
2020. aug. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!