Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Energiaital függő vagyok? Már...

Energiaital függő vagyok? Már nagyon régóta próbálom abbahagyni de rosszul vagyok nélküle!

Figyelt kérdés
Régebben akár napi 2 monstert is megittam. Szépen fokozatosan csökke tettem az adagot, monstert nem ittam két hete de még mindig meg van a napi egy hell minimum. Rosszul vagyok ha nem iszok mit tegyek? (21l egyetem+sportolok+dolgozok) KÁVÉRA ALLERGIÁS VAGYOK!
2019. dec. 1. 12:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Pár nap vagy max egy hét alatt elmúlik. Sajna nem nagyon lehet vele mit csinálni. Fogyassz minimum 2 liter folyadékot lehetőség szerint vizet, az talán javít a dolgon egy kicsit. Egy hűvös vizes zuhany szintén tud segíteni.


Nehéz úgy nem általánosítani, hogy mindenhol ezeket a nagyképű, öntelt, egyébként rohadt nagy nulla egókirálynőket látom. Normális lány szinte nem is nagyon van manapság.

2019. dec. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Okés köszi!


Hát tudom hogy kevés van aki normális de nagyon igazságtalan így általánosítani. Sajnos egyre több idióta ember van...nem csak lány de mindenhol lehet találni nagyon intelligens, udvarias, értelmes,stb.embert is.

2019. dec. 1. 15:34
 13/19 anonim ***** válasza:
49%

Hát nem tudom. 29 éves vagyok, lassan 30, családot, feleséget, gyerekeket szeretnék, de úgy tűnik erre esélyem sincs, mert gyakorlatilag nincs olyan nő aki erre alkalmas, vagy aki van, az már régen elkelt. Ez a mai világ az önelégült, törtető, egókirálynők kora, akiket semmi nem érdekel csak önmaguk.

Sajnálom, hogy bunkó voltam, de eléggé el vagyok keseredve.

2019. dec. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Sajnálom hogy el vagy keseredve. Talán azért van ez így mert a nők már nem akarnak annyira gyereket. Sokan nem akarják azt ami régen volt, saját maguk is karriert szeretnének építeni ami bizony gyerek mellett nehéz.


Amúgy a mai fiúk se jobbak nekem 30éves barátom van mert egy kicsit se találom a korombelieket érettnek, egy komoly témáről nem lehet velük beszélni.

2019. dec. 1. 20:51
 15/19 anonim ***** válasza:
55%

A vicc az, hogy nem igaz, hogy nem akarnak. A huszonéves éveiket végigribiskedik, aztán talán kicsit karriert éítenek, aztán 35-40 évesen csodálkoznak, hogy nem akar összejönni a gyerek. Tele vannak a meddőségi centrumok, és sírnak, hogy mivel érdemelték ezt ki... Hát ezzel.


A probléma az, hogy a korotokbeli érzelmesebb srácokkal meg nem álltok szóba. Nálunk is egyetem alatt a legnagyobb primitív link bunkókért rajongtak a lányok, akik 12 év alatt talán elvégezték a 6 éves képzést. Mindenki más uuuuncsi volt...

2019. dec. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Én nem tom téged milyen lányok basztak át és sajnálom hogy így érzed.

Még mindig jó lenne ha nem úgy mondanád hogy "álltok, stb" mert ez rám pl. nem igaz.

Igen sok ilyen van. Majd találsz valakit.


Azért te se tűnsz tökéletesnek a duma amit az elején letoltál nekem nagyon unszimpatikus és ha valami ilyet beközölnél velem az első randin tuti hogy nem lenne második, úgyhogy azért jó lenne ha nem csak a nőket szidnád hanem abba is belegondolnál hogy az a "kevés elkelt nő" miért nem téged választott.

2019. dec. 1. 22:03
 17/19 anonim ***** válasza:
Ez a duma a sok évnyi csalódás és kiábrándulás eredménye.
2019. dec. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

És azért nem engem választottak, mert egy kedves romantikus srác uncsi. Sokkal izgibb az izomagyú nagydumás rosszfiú.


Utóbbi viszont nem tudok lenni.

2019. dec. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Ahaa. Hát eléggé úgy érzem hogy te.semmi hibát nem látsz magadban
2019. dec. 2. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!