Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A nyaki utoeremben neha erzek...

A nyaki utoeremben neha erzek egy nagyobb luktetest. Napi tobb alkalommal, rendszertelen idokozonkent. Mitol lehet? 27/f

Figyelt kérdés
Most volt plasztikai mutetem, utana par napig veralvadasgatlo injekciot hasznaltam (tegnap volt az utolso) es antibiotikumot szedtem. Tegnap figyeltem fel ra, hogy neha luktet egy nagyobbat az er a nyakamon, es kicsit aggaszt, vajon ez normalis-e? A mutet elott voltam ekg vizsgalaton, es minden rendben volt. A vernyomasommal is minden oke. Persze az is lehet, hogy csak bekepzelem az egeszet, es talan nem is az erem az, csak izomosszehuzodas...
2019. dec. 3. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Mi az a luktetest?

Nem lüktetést akartál volna írni?

2019. dec. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Angol billentyuzetem van, de ha elolvastad a kerdest, feltunhetett, hogy nem csak ebben a szoban hianyoznak az ekezetek.
2019. dec. 3. 10:20
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Akkor állítsd át a billentyűzetet, mert nekem meg alapból német van. Nem kaland mást is feltenni, de ha magyar oldalra írsz, akkor írj magyar nyelven. Ékezettel!


Az orvost kérdezd meg, hogy mitől lehet, mert én nem tudom, hogy milyen a szervezeted és mennyit bír.

2019. dec. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!