Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki szoptatás alatt esett...

Aki szoptatás alatt esett teherbe, rendszertelen menstruációnál: mikor és hogy vettétek észre- voltak tünetek? , hogy megint kopogtat a gólya? Mennyi idős volt akkor a nagyobb?

Figyelt kérdés
2012. febr. 25. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Barátnőm volt így a 2. gyerek után. Még nem jött meg neki, szoptatott, kb fél éves volt a pici. Mondta neki a férje, hogy a hasa nemhogy lemenne, hanem nő. Elment dokihoz,és hát baba volt, de kb 13-14 körül, mert a 12 hetes vizsgálatról simán lemaradt.
2012. febr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, és mivel meg sem jött neki egyáltalán, nem tudtak mihez viszonyítani, a baba méreteiből próbáltak következtetni arra, hogy hányadik hétben lehet, illetve a szülés időpontjára is. de ilyen: kb. június vége felé fog születni szinten.
2012. febr. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazából én azt vettem észre, hogy ugyanúgy szurkál a hasam mint, amikor a fiammal voltam terhes. Vettem egy tesztet, negatív, rá két napra újra teszteltem, akkor pozitív lett. A fiam ekkor volt 13 hónapos. Most már 28 hetes vagyok, kislánnyal a pocakban. :-)
2012. febr. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nekem még éppen nincs 6 hónapos a lányom- nem is az első gyermekem- de tisztára olyan érzésem volt,mintha babás lennék megint! Az utolsó terhességemnél tapasztaltam a nemvárt előtt már 1 héttel sűrű pisilést,és azt álmodtam,hogy terhes vagyok. Most dettó- vizsgálgattam is magam,a méhszájam nagyon fent volt- pedig nem szokott,oly annyira nem,hogy a legkisebbet mikor vártam,a 8. héten ment fel! Már a mellem is érzékeny lett a szopik alkalmával,majd utána is,és egyre többet és egyre sűrűbben jártam a wc-re! Meg voltam győződve,hogy össze hoztunk még egy gyerkőcöt,de végül ma megjött.



Boldog babavárást és egészséges kisbabát!! :-)

2012. febr. 25. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!