Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A hétvégén több, mint 24 órát...

A hétvégén több, mint 24 órát aludtam egyhuzamban. Ez egészséges?

Figyelt kérdés

2019. dec. 3. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem!!


Ez a szervezet kimerültségéről és/vagy komoly problémákról árulkodik. Az alvásadósságod olyan szinten felhalmozódott, hogy a tested már nem tudja tolerálni a hiányt.

Mit csinálsz? Váltott műszak + energiaitalok? Vagy koffeintabletta?

A 24 órás alvás azt jelenti, hogy az elmúlt 2 hétben az agyad durván keveset pihent. Olvass utána, aztán aludj, mielőtt komolyabb bajod lesz!!

2019. dec. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy egészséges...

Mi volt ennek a hosszú alvásnak az előzménye?

2019. dec. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem egyhuzamban ugyan, de rohadt sokat aludtam ezen a hétvégén, szerintem a front is betesz.
2019. dec. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem 11 óra a "rekordom", de előző nap csak 4 és felet aludtam. Ha egy teljes napot átaludtál, kizárt, hogy ne legyen előzménye.
2019. dec. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi az előzménye, többé-kevésbé normálisan aludtam az előző héten, napi 6-7 órát.


Egyszerűen a hétvégén nem tudtam felkelni, volt pár ilyen félálom-szerü rész, az egyikre emlékszem, hogy tudatosult, hogy már másnap van, de nagyon álmosnak éreztem magam és azonnal mélyen visszaaludtam...

2019. dec. 4. 19:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak 12 óra volt. Reggel 6-kor is sötét van, meg este 6-kor is...
2019. dec. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogy csináltad! :0
2019. dec. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem normális dolog, valami gond lehet. Menj el vele a háziorvoshoz. A "nem tudtam felkelni" dolognak pedig utána kellene járni, hogy ez mi pontosan: testi okok, vagy nem is ébredtél fel? Rosszul érezted magad? Álmodtál? Nem voltál magadnál? Az orvossal ezt mindenképp beszéld meg!
2019. dec. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8:


Nem testi ok amiért nem tudtam felkelni, egyszerűen csak túl álmos voltam, nem volt elég energiám. De jól éreztem magam. Csak marha fáradtan.

2019. dec. 6. 01:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!