Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi van ha a koffein tablettát...

Mi van ha a koffein tablettát összetöröm és az orromba szívom fel?

Figyelt kérdés

Tudom hogy hülye ötlet és nem is akarom kipróbálni, de mióta olvastam a speed-ről (ez egy kábítószer) amit orrba szívnak azóta csak azon agyalok, hogy a koffein hogy hatna?

Ha jól tudom orrba szívva gyorsabban szívódnak fel az anyagok.

Mi van ha ezt koffeinnel csinálom?


2010. júl. 19. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
A pudig próbája az evés...vagyis törd össze és szívd fel ha kiváncsi vagy.
2010. júl. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ha túl gyorsan szívódik fel és közvetlen a véráramba jut, akkor az is lehet hogy veszélye, bár ennek igen kicsi az esélye.


Még véleményeket kérek!

2010. júl. 19. 18:53
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már próbáltam. semmi különös, valószínűleg azért, mert nem tiszta kristályos koffeint kapunk eredményül.
2010. júl. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hello!


Működhet? Van olyan ami kapszula, benne por. Azért kérdezem, mert marékszámra szedhetem, de már nem érzem és kórosan alacsony a vérnyomásom.


Üdv.

2016. jún. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia.

Ahogy irod.

Csak annyi, hogy hamarabb hat.

Koffeintől nem nagyon fogsz eufóriát érezni még, ha orrba szívod is. Inkább gyorsabban felpörörsz.

A lényeg az h orrüregből 20-30 perc alatt felszívódik, gyomorból közel 1 óra.

Ezért hamarabb fogsz felpörögni.

Igaz már 7 éves a kérdés, de szerintem ne próbálgasd. :-)

2017. szept. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
70%
koffein tablettával sz*r... 100%os tisztaságú koffein por na az már hat valamit. 500-1000ftért kapsz sok helyen neten 10g-ot. De azért ésszel mert egyszerre 300mg koffeinmérgezés. Innen kb ugyanúgy néz ki az adagolás és fogyasztás mint a speednél. Szóval éppen egy morzsányit mondjuk kés hegyére azt kihúzod csíkba azt szépen feltolod az orrodba. Sokat nem kell várni tőle nem egy amfetamin, de gyorsan felszívódik és feldob kb mint egy energiaital csak itt majdnem azonnal és jobban kiteljesedve hat.
2017. nov. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!