Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Helyesnek tartod, hogy a...

Helyesnek tartod, hogy a háziorvos a rendelőbe lépés után közli "fogyjon le, felírok egy fogyasztó tablettát", és ezzel el van intézve a dolog? A valós probléma, ami miatt felkeresem, nem is érdekli.

Figyelt kérdés
Persze, elhiszem, hogy a normál testalkatú embereknek kevesebb a bajuk (az én testtömeg indexem 31), de lehetnének finomabbak, vagy ha már fogyjak le, hát segítsen, ne egyből arra is gyógyszert írjon. Amikor mandulagyulladással megyek pl., ne azzal kezdje, fogyjak le. Vagy ez a normális, és csak én reagálom túl?
2011. okt. 5. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem normális. Egy paraszt a doki. Menj át másikhoz.
2011. okt. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi volt a probléma amivel mentél? Nem lehet, hogy a súlyodból adódik?
2011. okt. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

:) amikor jogsihoz kellett alkalmassági, akkor is ezzel jött... amikor olyan beteg voltam télen, hogy t.knyom nyálam egybefolyt, akkor is

a súlyomból fakadóan nem hiszem, hogy bármi bajom lett volna eddig

valóban olyan szörnyű a 31-es BMI? nálam sokkal nagyobb termetű embereket látok boldogan, egészségesen, bár azt is tudom, hogy 35 felett már kóros elhízásról beszélünk

2011. okt. 5. 21:47
 4/11 anonim ***** válasza:
háááát én biztos addig futnék amíg le nem megy.Azért elég sok a 31
2011. okt. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

igazad van :) köszi a biztatást, neked köszönhetően neki is állok leadni a felesleget, tényleg köszi

ezerszer többet ért a válaszod, mint amikor a doki elkezd alázni

2011. okt. 5. 21:55
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy egészségesnek tűnnek nem jelenti azt, hogy azok is, szóval valóban próbálj fogyni, ugyan nem írtad mennyi vagy (de a jogsi alkalmasságiból gondolom elég fiatal) de ennyi idősen még nem tablettákkal kellene fogyni, szal grat a házi dokidnak, ettől függetlenül elég nagy tapló, ha mindig ezzel talál be, gondolom túl sok kedvet nem csinál a fogyáshoz vele...
2011. okt. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A háziorvosok érdekesen tudnak viselkedni.Kíváncsi lennék arra a "fogyasztó tablettára",amit ő ír fel.
2011. okt. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
én mondtam neki, hogy nekem ne írjon fel semmit (egyik alkalommal épp életmódváltásban voltam, már mínusz 12 kg-mal, amikor mondta "tudja, hogy ön túlsúlyos? felírok..." majdnem elbőgtem magam, az asszisztens csaj szólt neki, hogy talán ezt most nem kellene, de édesanyámnak felírt valami szert, ami 8 000 Ft-ba került, és azóta képzeljétek vissza is vonták, de nem jut eszembe a neve. Én 26 vagyok.
2011. okt. 6. 05:57
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Az orvosok tudnak bután viselkedni. Munkatársamnak a térde fáj, de mivel nem tudták meg az okat, azt mondták a korral jár, tudjon rá..am 40 éves...De az orvos már eltemette..

Valóban fogynod kéne, de ne tántorodj el 10en akárhány kiló után. Ilyen fiatalon több kapu megnyilna előtted, ha jobb formában lenne a tested. Egyik barinőm fogyott le egy éve alatt mázsa20ról kb. normál 60 kilósra, 1000 kalóriás étrendet csinált (orvosi ajánlásra), bicajozik, letette a kocsit. Nem lehetetlen, csak akarni kell!!

2011. okt. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm!:)
2011. okt. 6. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!