Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Féloldali, lüktető fejfájással...

Féloldali, lüktető fejfájással mit kezdjek?

Figyelt kérdés

Stresszes eredetű fejfájásom volt régebben, éveken át. Görcsös, lüktető, leginkább homlok és fejtető környékén. Az utóbbi pár évben viszont munkanélküliként otthon voltam, jártam egy ideig terápiára és nem stresszeltem. Ebben az időben nem fájt a fejem egyáltalán.


Év elejétől viszont járok tanfolyamra és újrakezdődött. Görcsös fejfájás is, de legtöbbször olyan, mintha szét akarna pukkadni a fejem. Lehet azért, mert szemüveges vagyok és a képzés miatt gyakrabban hordom? Vagy ez megint a stressz miatt lehet?


Illetve ma nagyon megijedtem, mert beteg vagyok és napok óta féloldali fejfájásom van. Az orrom is vérzik, illetve véres ragacsok jönnek ki az ellentétes orrlyukamból, mint amelyik oldalon fáj a fejem. Olyan érzés, mintha a szemem felett, a szemöldököm környékétől kiindulva fájna. Néhány percig nagyon intenzíven, aztán elmúlik, majd megismétlődik többször. Ma különösen intenzív volt, nem tudtam kinyitni a szememet azon az oldalon ahol fájt, olyan volt, mintha belevertek volna egy csákányt. Lehet homloküreg gyulladás jele ez? Vagy ezt is a stressz okozza?

Ugye nem tudom kifújni az agyamat az orromon át? xD



2019. dec. 6. 22:06
 1/1 anonim ***** válasza:
A Claster fejfájásnak vannak ilyen tünetei. Egyik hogy hullámokban jön, pár hét szünet, és megint jön a fejfájás sorozat. Egy ismerősöm is elviselhetetlen fejfájás miatt ment orvoshoz, ki is vizsgálták, CT-is csináltak de nem derült ki semmi. Erre gyanakodnak. De legalább tudja hogy mi a baja vagy mi nincs. Úgy értem menj el orvoshoz hogy kizárjanak más betegséget. Ha "csak" fejfájás okozza legalább tudsz róla.
2019. dec. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!