Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen eszközzel tudom monitor...

Milyen eszközzel tudom monitorozni a saját egészségi állapotom? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Olyasmit keresek, amivel egy fit karórához hasonló eszközzel láthatom az aktuális egészségi állapotom (pulzus, oxigénszint, s minden egyebet, amit egy ilyen eszköz meg tud mutatni). Nem vagyok hipohonder, de néha vannak indokolatlanul előjött rosszulléteim, egyszerűen szeretném követni percre pontosan, hogy mi is a helyzet.

2019. dec. 8. 15:18
 1/3 anonim ***** válasza:
pulzusra és oxigénre pulzoximétert szoktak használni. Vérnyomásra a felkaros a jó. Ilyen minden egyben eszközt nem hiszem, hogy fogsz találni, de ha van okoskarórád akkor kiegészítő eszközöket be tudsz szerezni, amit nem tud mérni az óra.
2019. dec. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Okos karóra és karkötő nagyon hamis eredményeket mutat.

Van néha olyan akció,hogy pulzoximétert meg vérnyomásmérőt tudsz venni akciósan,de akkor is 2 eszköz. Magán felhasználásra ilyen eszköz,amit akarsz nem létezik.

2019. dec. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2019. dec. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!