Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Teljesen eltolódott az alvás-s...

Teljesen eltolódott az alvás-szakaszom. Hogyan tudnám megváltoztatni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem vagyok fáradt, se álmos, hajnali 4 kor eszmélek föl rá, hogy jé, nem feküdtem le. hiába kelek föl reggel 7 kor, fekszem le este 9 kor, nem tudok elaludni, csak forgolódok, zavar minden, már rég másnap van, mire elalszom. és kb 12-13 kor kelek normálisan, de akkor meg fáradt vagyok.
2019. dec. 8. 23:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Én speciel stimulánsokkal oldottam meg
2019. dec. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és az milyen? Nap közben amúgy órákon van, amikor arra eszmélek föl ,hogy felébredtem (hálistennek senki nem vett észre) de nagyon rossz volt. az az alig bírom nyitva tartani a szemem érzés fog el EGÉSZ NAP, de éjjle meg olyan éber vagyok
2019. dec. 8. 23:26
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem a füldugó sokat segített. nem zavartak a neszek, mert nem halottam azokat.
2019. dec. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

2#


Ébrenmaradok egy napot, este elfáradok és elalszom. Pár nap alatt helyreállhat

2019. dec. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

de nem jó, mert hulla fáradt vagyok este, de nagyon éber vagyok valamiért. felkelni sem bírok, de elaludni se. Mintha kínozna a sors. Suli miatt rengeteget stresszelek, nem tudok nem képzelődni (gondolkodni) napközben nincs rá időm.


6-ra hazaérek, leckét írok 8-ig, tanulok, eszem, mert végre van rá idő, aztán elmegyek fürdeni, már 9 óra, és még azt se mtudom mi történt a facebookon. Muszály megnéznem, mert ott írnak az osztálycsopiba, hogy vaan-e változás. (nem függőség). és már 23:00 elmegyek aludni, de semmi

2019. dec. 8. 23:42
 6/9 anonim ***** válasza:

5#


Pont azért napközben stimuláns, hogy nappal ne aludj és estére kifáradjon az agy

2019. dec. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Amúgy minden zavar. Amíg a másik nem alszik el, addig én sem tudok, mert az alsó szintről lépdelő anyámat is hallom, nem tudok aludni. Kutyaugatás, akár csak 2-3, annyira felidegesít. De talán a suli miatti stressz a legrosszabb. Nem lettem kész ezzel, biztos egyest kapok holnap. sík ideg vagyok már, nem tudom úgy lesz@rni, mint mások, nem tuok nem idegeskedni rajta. Ezen tudnátok segíteni? Mit tegyek? talán akkor elalszok majd, ah megnyugszom. Akkor tuok jól aludni, ha pl szünet előtti utolsó nap utáni éjszaka. és tudom ,hogy 2 hétig nincs suli, nincs többi ember
2019. dec. 8. 23:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Én fel szoktam húzni az órát délelőttre kb 8-9-re szabadnapom, hogy ne aludjam át a napot. Így este hamarabb el is fáradok. Kávét igyál délelőtt, így nappal ébren tart, de késő délután már ne igyál semmi koffein tartalmút. Biztos hogy este 9-kor írják ki a változásokat a csoportodban? Az már igen késő. Változást körüzenetben is lehet küldeni.
2019. dec. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
semmi ilyet nem iszom,nem is ittam soha. se kávé, se energiaital, se alkohol. csak gyümölcslé és víz.
2019. dec. 9. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!