Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csütörtökön lesz egy Dj...

Mayadeaf73 kérdése:

Csütörtökön lesz egy Dj katéter felhelyezes altatasban. Esetleges volt mar akinek volt már ilyen hogy mennyire fájdalmas! Hogy zajlik ez az egész? És menyire lehet észre venni hogy fent van?

Figyelt kérdés

2019. dec. 14. 21:09
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Szerintem semmennyire nem fog zavarni és valószínűsítem, hogy a panaszok megszűnnek vagy javarészt megszűnnek, mivel altatásban lesz, nem fog fájni, meg amúgysem fájna. Egy ideig lehet utána kellemetlen érzés, esetleg gyulladás a felhelyezési művelet miatt, de az rendeződik majd. Egyik rokonomnak ilyen van és teljesen jól működik a dolog, megmentették az egyik veséjét vele.
2019. dec. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen remélem igy lesz.
2019. dec. 15. 17:29
 3/4 anonim ***** válasza:
En érzem hogy fent van, olyan mintha folyton nagyon kellene pisilnem. Nem könnyű de pár hetet ki kell bírni, gyógyszerrel elviselem. Kicsit baloldalt lent érzékeny még a hasam tőle, de egyébként pár nap alatt valamennyit javult a helyzet
2020. jan. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem most kicsit véres volt a vizeletem. Egy honapja van fent. És meg ma reggel eszleltem csak. Nem tudom ez természeteses e.
2020. jan. 21. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!