Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha majdnem mindent meg tudtok...

Ha majdnem mindent meg tudtok csinálni még jobban is mint az átlag, de pl bevásárlásnál van valami gond, akkor ki segít nektek?

Figyelt kérdés
Tehát ha szédülsz alacsony vérnyomás stb gyerkkorod óta fennálló jellemzők miatt, és így nem tudsz tömegben toporogni, de amúgy mindent tudsz, emelni, sportolni stb. tehát majdnem mindent, csak egy kis módosítással. Aami nem megszokott és ne fogadják emiatt, ülőhely persze szinte sehol nincs ott ahol sorban kell állni. Ha nincsen valaki épp veled aki miatt egyáltalán elhiszik, hogy mi a helyzet, az a gond. (Pl ilyen előfordulhat lábsérülések után mikor nem látszik a sérülés, csak hogy pl nem csinálod úgy ahogy várják) Ilyenkor ha nem érnek rá családtagok, akkor ki hogy oldja meg? Valakit esetleg felvesz erre hogy segítsen neki heti 1-2 órát?
2019. dec. 16. 09:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Pl mikor a párom dolgozik, és tömeg van a boltokban. Decemberben gyakoribb :)
2019. dec. 16. 09:18
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek imádnak állni Európában, ez egy elvárás. Sorban állni kötelező. Mikor sérülésem volt, inkább ki se mentem a lakásból, rendeltem magamnak, mert sehol nem fogadják el, hogy átmenetileg le vagy sérülve. Szék? Magyarországon? Max a bankban. Az iskolák előtt is állva bandáznak a szülők mínusz 1 fokban órákat.

Nemhogy együtt mennének valahová. Leülni nem ülnek, mert várja a férje/felesége/gyereke és siet. Ha állnak, azt hiszik az idő is megállt. (1-2 óra mi az, ha állunk akkor megáll az óra is)

2019. dec. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a kérdésem ki hogy oldja meg, ezért másokhoz szól a kérdés. Sok ember van aki lábadozik, vagy van valami gondja, de az ilyen hozzáállás miatt mint a 2, már inkább nem is mondja. Te a pszichátriáról írsz, hogy ennyitől rossz napod lesz?
2019. dec. 16. 09:54
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez előző egy olyan hozzászólásra ment amit azóta töröltek. Utolsó, köszönöm a tapasztalatod, én is gondolkodtam hogy inkább házhozszállítással oldom meg, de szeretem látni azokat amiket megveszek, és ezért lenne jó valami megoldás.
2019. dec. 16. 10:00
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit tudsz tenni, hogy zárás előtt mész, amikor nincsenek sokan.
2019. dec. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!