Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Másképp vizsgálják a vérem ha...

Másképp vizsgálják a vérem ha beikszelem ezeket?

Figyelt kérdés

Úgy is szűrik a vért mindenre akkor miért tesznek fel kitérő kérdéseket? MIért fontos,hogy volt-e bennem kullancs ha amúgy is szűrik lym -kórra?

Nem áll fenn, de mi van bejelölöm,hogy voltam prostinál sőt homoszexuális kapcsolatom is volt,használtam intravénás drogot,stb.

Másképp szűrik a vérem? Nem is anonim,mert egy rakás adatot meg kell adni. Bárki hazudhat! Vajon hányan nem szólnak az azonos neművel való szexkapcsolatról vagy a prostiról meg a drogról? Miért kell ezekre külön válaszolni?Így is úgy is szűrik a vért.

És mi van ha hazudik valaki?



2019. dec. 19. 18:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
10, az OVSZ-től kapsz egy levelet, amiben tájékoztatnak, hogy a legközelebbi vérellátót keresd fel, ahol az orvos kinyomtatja a leletet, azon rajta lesz, mi lett pozitív, majd a rendszerben rögzítik ezt, és tartósan kizárnak a további véredásokból. Jogi következménye nincs. Egyébként nem értem, miért adna valaki vért, ha tudatában van annak, hogy AIDS betegsége van... Teljesen felesleges, mert arra minden esetben szűrik a vért.
2021. jan. 1. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!