Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mi ez az érzés...

Szerintetek mi ez az érzés bennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sajnos egy kedves családtagom tegnap hunyt el. Nagyon nehezen kezelem, nagyon hiányzik és nagxon szeretem őt. Kórházban sokat vele voltam :/ és nem elég, hogy gyászolok kislakult egy nyomasztó és félelmetkeltő érzés bennem...dzóval félek, hogy mikor következik be velem id valami...érdemes e tennem folhokért ha ugxid a szenvedés vár...rettegek tőle, hogy rákos leszek...hipochonder voltam eddig id de most ez mégrosszabb mert én jövőtől félek...félek már küzdeni álmaimért ha ugxid pl beteg leszek...mi lehet ez az érzés bennem ? 3nspja jött ki rajtam :(



#Félelrm #gyász depresszió
2019. dec. 21. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem. Ez a gyászmunka, egy ideig eltart, hullámzik hol jobb, hol rosszabb. Ilyenkor egy kicsit bele kell merülni a hétköznapi tevékenységekbe, takarítás, mosogatás. Jobb lesz később, most még nagyon friss.
2019. dec. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ez a halálfélelem is az ? Rettegek kórházaktól, műtétektől és félek betegségektől főleg ráktól...ez is ettől van ? :(
2019. dec. 21. 19:16
 3/8 A kérdező kommentje:
És köszönöm.szépen.
2019. dec. 21. 19:16
 4/8 gublug ***** válasza:
52%
Szia. Az egyes jol leirta, a tobbit pedig te. Hipohonder vagy: felnagyitasz dolgokat a kepzeleteddel. Teves kepzeteket hajkuraszol es nem szabadulsz toluk. Szedd ossze magad es gondolkodj racionalisan.
2019. dec. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De ez most jott elo...ez a halalfelelemmikor mentem korhazba es ott volt csaladtagom es sok cso ..es ver es felelem.hogy ez var ram illetve tobbi szerettemre...es hogy nem latok oromot semmiben ugyis szemvedes jon..es 3 napja bennem ez az erzes :'(
2019. dec. 21. 19:47
 6/8 A kérdező kommentje:
Meg ez a retteges hogy velunk ez mikor tortenik meg...hogyan oruljunk barminek ha ez jon...illetve csaladtag is hianyzik...most elkezdtem sirni semmitol...delelott jobb volt most pedig elojott. Egyszeruen uresseget banatot erzek..
2019. dec. 21. 19:50
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem a félelemre és a betegségekre lettünk teremtve. Sokkal több célja van az életünknek.


[link]


Itt vannak nagyon jó ingyenes kiadványok, amit magadnak házhoz tudsz rendelni, és az olvasgatásával (akár csak pszichológia szemmel is) sok kérdésedre választ találhatsz. Én nagyon ajánlom őket.


22L

2019. dec. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A halàl nem egy borzasztó valami. Nem így kell felfogni. Az odáig vezető út borzalmas inkább. Nekem is tavaly halt meg nagyim testvère, aki anyám helyett anyám volt. Anyàm fiatalon halt meg, így rá már csak halványan emlékszek. Úgy tettem magam túl a halálán, hogy ekképzeltem,hogy van valamiféle túlvilág, és most ő odakerült. Segített.
2019. dec. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!