Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet az, hogy álmomban...

Mitől lehet az, hogy álmomban horkantok, és mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Kérlek, ne nevessetek ki, a kérdésem komoly. Mostanában többször arra keltem álmomban, hogy egy nagyot horkantottam. Egyébként nem horkolok, és ez a horkantás hang sem folyamatos. Elég kellemetlen, főleg, mert lány vagyok. :( Nincs párom, de mire lesz, elég jó lenne ezzel kezdeni valamit, mert nagyon gáz. :( Valakinek esetleg van tapasztalata ezzel kapcsolatban? Lehet attól, hogy orrsövény ferdülésem van?

Trollok kíméljenek!

Előre is köszönöm, ha valaki tudna segíteni!

17/L



2019. dec. 24. 00:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet, bár ez az én véleményem. Úgy gondolom, hogy ilyenkor megijedhetsz álmodban valamitől, és összerezzensz vagy ilyesmi. De ebben semmi gáz nincsen:D Ha orrsövény ferdülésed van, akkor horkolsz is álmodban, azt viszont orvossal meg lehet nézetni, ha ennyire zavar:))
2020. jan. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!