Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek kilyukadt gyomrom...

Szerintetek kilyukadt gyomrom vagy gyomorvérzésem lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon hipochonder vagyok sajnos ... jövő évben elmegyek pszichiáterhez mert egyre jobban elhatalmasodik rajtam...:( így nem lehet élni...nos reggel éreztem vér ízt számban..láttam ínyemnél hogy ott vérezhetett de mégis megijedtem hogy esetleg gyomrom...és hát meghányattam magamés megijedtem mert ilyenfeketés volt ...hányadék...bocsánat, téma miatt...de rájöttem előtte este ettem csokis sütit ja és reggel ittam kólát...tehát ilyen ételeket mert acszékletem normális...tehát nincs erre utaló jel,hogy vérzés lenne ...sajnos annyira ideges voltam,hogy tele ettem magam és újra meghányattam magam...ugyanaz van mknt reggel sötétbarnás színü mint szokott...de ma is ettem csokis sütit és kólát..tehát végülis bízom benne,hogy nincs gyomorvérzésem ...pár ilyen sötétbarnás valamit láttam venne az valószínű csoki lehet .... :/ sajnálom ezt a témàt, hogy ennyire gusztustalanul írtam de én félek ...viszont semmim sem fáj és étvágyam is van székletem is normális szerintetek mekkora az esély,hogy ez gyomorvérzés? Köszönöm válaszokat :/ 26 éves lány vagyok egyébként



2019. dec. 25. 12:12
 1/9 A kérdező kommentje:
Olvastam internetrn,hogy ilyen esetben ez vérhányás és mentőz kell hívni :( nagyon félek
2019. dec. 25. 12:17
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Leírtad, hogy a fogínyed vérzett, ittál kólát és csokit is ettél. Nem fáj a gyomrod, a székleted normális. Te magad összefoglaltad, miért nincs okod aggodalomra. Nyugi!
2019. dec. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szervezet vízhiány so cukortöbblet utan kiszárad és verzik az íny .
2019. dec. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Pl. ha gyomrodban (gyomorfekély) vagy a beledben lenne vmi, ami vérzést vált ki, azt a székleteden látnád élénk vörös vagy alvad vér formájában, ami függ ugye az októl és az időtartamtól. A vér ízét nem éreznéd ilyen esetben a szádban.


Viszont ha sokat hánytatod magad, előfordulhat, hogy felmaratod a torkodat vagy erőlködés miatt elpattan egy kis ér, és véres lesz a hányásod, nyálad. De a konrét vérzést észrevennéd, és nem tévesztenéd össze apró véres nyákkal vagy nyállal.


Tehát nyugodj meg, ahogy az előző válaszoló is írta, ez csak az ínyed, lehet vmivel felsértetted.


Egyébként, hogy ennyit görcsöls és ilyen szennyeket eszel, növeled a kockázatát a gyomorfekélynek, de az nagyon nagy fájdalmakkal jár (egyik bnőmnek volt, Ő is valamennyire hipohondriás volt és ezért nem lett azonnal felismerve). Tehát mihamarabb keresd fel a pszichiátert és ne pszichológust!

2019. dec. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 opened paradise ***** válasza:
Igen, ezzel a hánytatással lassan tönkreteszed magadat.
2019. dec. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rz volt első alkalom hogy hányattam magam :/ koszi valaszokat lehiggadtam
2019. dec. 25. 13:12
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Azonnal hívd a mentőket!
2019. dec. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Oké
2019. dec. 25. 13:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Gyomorvérzés esetben melaena jelentkezik, tehát fekete széklet és iszonyú büdös. Ha azt normálisnak láttad, akkor nincs okod aggódni. Ha valaki vért hány, az általában élénk színű. Láttam már néhányat úgyhogy tudom.
2019. dec. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!