Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy szóljak le a drogrol?

Hogy szóljak le a drogrol?

Figyelt kérdés

Sajnos raszoktam a drogra. Ezalatt értem a füvet, elit, kólát, sp-t.


Sajnos odáig fajult a dolog, hogy loptam rá 40 ezret. Az illető nem vette észre, de nagyon nagy lelkiismeret furdalásom volt, és másnak vissza adtam neki és bocsánatot kértem. Szerencsére "megértő" volt.


Saját magamtól is elmehetek a helyi elvonó kúrára? Vagy csak rendőrségen keresztül lehet? Nem szeretnék ebből az egészből rendőrségi ügyet. Csak le szeretnék szokni és felhagyni ezzel az élettel,mert rájottem hogy ez nem jó.


Aki átesett ilyenen vagy esetleg valami ismerőse az kérem írja le, hogy hogy zajlott ez az egész.


Előre is köszönöm a segítséget.


(kellemes ünnepeket)



2019. dec. 26. 00:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Szokjak* elit helyett eki
2019. dec. 26. 00:32
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A rendőrségnek erről nem kell szólnod, ez a te saját dolgod, magadon kívül nem veszélyeztettél vele senkit. Vannak különböző elvonóprogramok, nézz utána, hogy a városodban milyen intézmények kínálják ezt. Vagy lehet, hogy érdemes lenne Pesten körbenézni, valószínűleg ott több a lehetőség.

Kitartást, és boldog karácsonyt! :)

2019. dec. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2019. dec. 26. 00:40
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyírő gyula addiktológia, beutalo az kell h.o-tol
2020. jan. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az baj tesom
2020. febr. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!