Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A főnököm bekérheti tőlem az...

A főnököm bekérheti tőlem az ügyeleten kapott ambuláns lapom?

Figyelt kérdés
Úgy alakult hogy kb 2 hete lebetegedtem.. elmentem a haziorvoshoz...igyal sokat fekudjel.1het tappenz. Most hetfon mar dolgoznom kellett viszont hazakuldtek mert magam lazam lett.. itt a karacsony majd a 3 nap alatt kipihenem.. hat nem igy lett. Ma voltam ugyeleten mert befulladtam es fajt mindenem rettentoen. Kiderult hogy arcureg,torok, kotohartya es tudogyulladasom van. Szuper! Mivel Pentek, szombat, vasarnap tulorakent van feltuntetve nalunk, ezert tappenzes papirt nem kell bevinnem, viszont a fonokom azt mondta hogy az ugyeleten kapott papiromat vigyem be neki. Nincs ezzel baj beviszem.. de bekerheti egyaltalan? Nem munkanap alatt mentem ugyeletre illetve nem is munkabol.
2019. dec. 26. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ambuláns lapot semmiképp, mert a betegséged jellegéhez nincs semmi köze. Egy igazolást esetleg, de azt sem értem, mert csak a munkanapon történő hiányzást kell igazolni. Szabadnapodon azt csinálsz, amit akarsz.
2019. dec. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Akár munkanap mentél, akár nem,elkérni elkérheti,de nem vagy köteles megmutatni. Az ilyen dokumentációra is vonatkozik a titoktartás.
2019. dec. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, semmi köze hozzá
2019. dec. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
En is pontosan igy gondolom! Koszonom a gyors valaszokat!
2019. dec. 26. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!