Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Másnak is van migrénes gyereke?

Másnak is van migrénes gyereke?

Figyelt kérdés

A lanyom sajnos migrénes , most mar 13 éves , es ritkábban fordul elö , de azert havonta 2-3 szor elöfordul .

Ha beveszi idöben a fejfajas ellenit , akkor kimarad a rosszullét , es a fejfajas is elmúlik egy félórán belul

Kisebb koraban gyakrabban fordult elö , voltunk többször orvosnal is emiatt .

Csinaltak neki 2 eve koponya CT it es halistennek nem találtak eltérést . De ettöl a baj megmaradt

Kisebb koraban reggelente ha sorozatosan koran kellett kelljen , hetfö kedden nem , de szerda reggelre mar jött a migren tehat en kimeruléssel hoztam öszefuggesbe, hogy talan az okozza . Stressz eseten is elöjött , ha konfliktus volt a suliban egy baratnövel , stb .

Kb 4 éves korától van

Amikor este hazajön es faj a feje mert nem vette be idöben a gyógyszert , elalszik este 21 kor es alszik masnap reggel 9 ig. Mint aki nagyon kimerult

Mindig kell legyen nala gyógyszer , ha kezdödne a fájás

Kisebb koraban ezek a migrenek hányással végzödtek , fényérzékenységgel , mostanaban mar a hányásig nem jut el , az utóbbi masfel évben , lehet azert mert hamarabb veszi be a gyógyszert

Mi lehet ez , neurózis?

Kiskoraban elöfordult , hogy hányt ha oviba kellett menni ( az ovonö nem volt kedves mint utólag kiderult , hideg rideg volt , 3 eves korától kezdte csak, bölcsis sose volt ) Tehat volt hányásos periódusa , évekig . Ki volt vizsgalva , nem talaltak bajt .

Kiskoraban kb 2 evesen leesett a biciklivel , es beutötte az állát erösen . Nem csinalt agyrázkodasra utaló tuneteket

Ra ket napra hanyt akkor de az orvos azet mondta hogy virózis kell legyen mert az agyrazkodas 2 órán belul jelentkezik

A gyerek okos , kedves , jótanuló , szép,, versenytancra jar es mas sportra is

Segitsetek !!!



2019. dec. 26. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Nem értem mi a kérdés. Nem találtak szervi bajt, tudjátok, hogy migrénes. Mit szeretnél megtudni tőlünk?
2019. dec. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam , ha vannak más szulök is ilyen helyzetben , es az ök tapasztalataikat is szeretnem hallani es persze ott van a miert , talan másnak többet mondtak . Nem kell ellenseges lenni
2019. dec. 26. 22:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam az a baj, hogy maximalista vagyok. Lányoknál gyakori oka a migrénnek ez. Tanuljon meg lazitani a lányod és azt, hogx úgyse tud megfelelni mindenkinek és mindennek.
2019. dec. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet ez lenne ??? Tenyleg perfekcionista !! De kiskorától ?
2019. dec. 26. 23:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, kiskorától mert így, és ilyennek nevelted. Egyedileg autogén tréning, agykontroll terápiát próbáljátok ki, én migrén esetén agykontrollozom, és már nem kell gyógyszert sem bevennem.
2019. dec. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én nem neveltem annak ! Mindig mondtam, hogy úgy jó , ahogy van, nem kell alegjobb jegy es legyen gyerek rosszalkodjon , tévedjen
2019. dec. 27. 08:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Jó, ez a te dolgod. De kérlek ne terheld túl, a korához képest teljesíthető elvárásokat támassz elé.

A környéken van nálatok szakorvos, esetleg fejfájás ambulancia? Én már 32 éves vagyok, de el sem merem képzelni, hogy egy ilyen pici kisgyerek milyen szenvedésen megy keresztül egy roham alkalmával.

2019. dec. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!