Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Migrénes roham alatt lehet enni?

Migrénes roham alatt lehet enni?

Figyelt kérdés
Hányinger most elmúlt, a lüktetés még tart, viszonylag erősen, de szakaszokban. És furcsa, de éhes lettem. A szememben erős nyomás van még mindig, a látásom is furcsa. De megjott az étvágyam (vajas kenyeret mernék egyelőre csak... ) kifejezetten éhesnek érzem magam. Lehet enni?
2019. júl. 24. 20:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Kihagynám .Lédús nyers gyümölcsök ivás segít . A víz nyomelem hiány okozza a frontokon kívül , kiszáradás oxigenhiány is így jelez .
2019. júl. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Ha kívánod, akkor szerintem igen.

Én egy roham alatt kb meghalni vagyok képes :/

2019. júl. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Én szoktam enni ilyenkor de csak pár falatot ,a kenyér jo ötlet.
2019. júl. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igazából sosem volt még migrénes rohamom ezelőtt, de a páromnak volt már többször, meg más ismerősöknek is és mindenki azt mondja ez egyértelműen az, órák óta tart, de tegnap is és az elmúlt napokban is stimmelnek a megelőző tünetek. Azt remélem gyorsan el fog múlni, már jó pár órája tart. Igazából 2 felé kezdődött az első pár lüktetés.. Tegnap meg egy nap alatt vagy 5szor úgy megszedultem mintha össze akarnék esni, és folyton asitoztam. Azt hittem front. Mostanra egyértelmű higy migrén, én ilyen durva, egyoldalas fejfájást és ilen tüneteket sosem tapasztaltam korábban.
2019. júl. 24. 20:47
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Alacsony dózis koffeint egyél
2019. júl. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Babóca11 válasza:
86%
Szia..nyilván lehet de szerintem a folyadékpótlás a lényeg....én is migrénes vagyok és szinte hányásig fáj a fejem..lüktet....olyankor algopyrin és nospa...meg sötét csendes szoba....
2019. júl. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket, végül egy fél szelet kenyeret ettem pici vajjal pici sóval, valahogy ezt kívánta a szervezetem, nagyon lassan ettem. És köszönöm a többi tanácsot is, a víz és a sötét is nagyon jól esik,enyhiti a tüneteket valamelyest.


az a gond hogy éjszakás vagyok most és nemsoká el kéne indulni dolgozni. Így hogy fekszem a sötét szobában tényleg jobb, de mindenképp be kéne mennem dolgozni. Szerintetek ha viszek be napszemüveget és sok vizet meg fájdalomcaillapitot bírni fogom?

2019. júl. 24. 21:07
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Nincs otthon pl. tramadol? Vagy valamilyen opioid?
2019. júl. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
*valamilyen más opioid
2019. júl. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%

Nekem pl egyfajta gyógyszer segít, lehet neked más fog. Mindenesetre legyen nálad többféle hatóanyag pl ibuprofén, paracetamol tartalmú.

Koffein, víz segíteni fog.

2019. júl. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!