Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha kórházban végeztek tumormar...

Ha kórházban végeztek tumormarker vizsgálatot, de az a zárójelentés kiadásáig nem készült el, hogyan tudhatom meg az eredményét?

Figyelt kérdés

2019. dec. 27. 07:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyilván a kórhazban, ahol levették...
2019. dec. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért nyilván? A zárójelentéshez a családorvos hozzáfér az interneten. Ehhez nem?
2019. dec. 27. 10:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a háziorvos benn van már EESZT rendszerben (márpedig ha a zárót látja ,akkor benne van),akkor a laboreredményedet is látni fogja.
2019. dec. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kösz, de hülyén kérdeztem! Tulajdonképpen arra lettem volna kíváncsi, hogy a pozitív eredményről értesítenek e valahogyan, vagy nekem kell utánajárni?
2019. dec. 28. 17:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen vizsgálatról van pontosan szó? Vérből egy általános Tumor marker tesztről (CEA, CA 129, CA 19-3, CA 19-9)? Mert ezek nem specifikus vizsgálatok,azaz ha negatív az eredmény az nem jelenti azt,hogy nem vagy rákos, illetve ha pozitív, az sem jelenti,hogy rákos vagy. Nem is szoktak emiatt értesíteni. Ha valamilyen speciális vizsgálatról van szó,akkor is csak arról kapsz értesítést,hogy készen van az eredmény és keresd fel az orvost.
2019. dec. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!