Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért pirosodom ki állandóan...

Miért pirosodom ki állandóan fizikai megterheléstől?

Figyelt kérdés

Akár futok, vagy súlyzós edzést csinálok, lényegében bármi fárasztót 5-10 perc után már olyan vagyok mint egy paradicsom. nem vagyok túlsúlyos meg semmi, napi rendszerességgel edzek és hobbiszerűen futok. Másoknál nincs ilyen, nálam akkor miért? Hogyan tudnék ellene tenni és megszüntetni ezt?

16/L


2019. dec. 31. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jól sejtem egyébként is gyakran pirulsz el, ha akár egy kicsit is kellemetlen beszélgetésbe kerülsz, igaz?
2019. dec. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert ilyenkor növekszik a pulzus szám,több vér kerül az erekbe ,kinyilnak a hajszál erek is .Ez normális életjelenség,miért kellene ez ellen védekezni .
2019. dec. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, gyakran pirulok el. És azért szeretnék ez ellen tenni, mert engem nagyon zavar. Sokszor edzem másokkal például, és engem nagyon zavar hogy ők meg egyáltalán nem vörösdnek ki. Rémesen zavar, nagyon kellemetlenül érzem tőle magam és tudom nem kéne, de ez soha nem fog változni és nagyon szeretnék ez ellen tenni. Nincs valami mód arra hogy ezt megszűntessem?
2019. dec. 31. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!