Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális, ha állandóan ugrálni...

Normális, ha állandóan ugrálni akarok?

Figyelt kérdés
Van, amikor valami miatt felpörgök, és úgy érzem, muszáj ugrálnom. És ez már jó ideje így van, valami izgalmas dologra gondolok és ez lesz. Meg amikor zenét hallgatok se tudok a fenekemen megmaradni, muszáj táncolnom rá vagy ugrálnom. Meg hirtelen jön valami energialöket a semmiből és akkor is úgy érzem magam, ha nem mehetek el legalább sétálni, akkor megpusztulok. Mitől lehet ez? Idegrendszeri/agyi betegség vagy csak simán túl sok fölös energiám van? Amúgy pl ha beteg vagyok is van, hogy nem bírok magammal.

2019. szept. 28. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Teljesen normális, sok a fölös energiád. Ugráljál nyugodtan, csak ne a moziban, vagy étteremben. Amúgy miért nem futsz pl?

Amúgy majd 56 évesen, porckopással, túlsúllyal nem lesz kedved ugrálni, szóval most hajrá.

2019. szept. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De az is normális, ha elég csak egy kis dolog és már ugrálni van kedvem? Amúgy táncolok, de úgy érzem, az a 2 óra nem veszi el minden energiám. És ilyenkor is, meg futás közben is elönt ilyen furcsa, boldogságszerű érzés.
2019. szept. 28. 23:15
 3/9 Miss Endzsi ***** válasza:
Dopamin függő vagy.
2019. szept. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És ez ellen lehet valamit tenni?
2019. szept. 29. 00:13
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugrálj!!! Kevés az ilyen életet, és örömet értékelő ember. Mi, besavanyododtak csak örülni fogunk ennek.
2019. szept. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Örülj neki, ez ösztönöz az életre.
2019. szept. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ugrókötelezz :)
2019. szept. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ti is kaptatok "Nincs gt" nevű felhasználótól agresszív, rosszindulatú privátot?


Ugye nem te vagy az, Kérdező? Nem hinném, hogy az ugrókötél rosszindulatúnak hangzana, nem is annak írtam.

2019. szept. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem én voltam, és én is kaptam tőle üzenetet.
2019. szept. 30. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!