Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek ha valaki...

Mi a véleményetek ha valaki rendszeresen eszi fokhagymát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Imádom egyszerűen fokhagymát...pár nap néha max két hét kihagyással de rendszeresen eszem..és észrevettem,hogy valahogy jobb közérzetem...nem tudom ennek tudható e be..pl vérnyomásra tudom,hogy jó...multkor üzemorvos megmérte délután felvételi napján és 110 volt holott nekemnanno ilyen 130 volt mindig délután...lehet,hogy hatott vérnyomásomra? Jövőhéten vérvételre kell mennem szintén munka miatt kíváncsi vagyok ki mutatja e...vagy csinált e valami tényleges változást szervezetemben ...mondom kb 3 hónapja szinte mindig eszem ..először azért kezdtem mert nagyon szeretem és utánna olvastam sok hatásnak is...illetve pl mindenki beteg volt körülöttem most már egy ideje nem vagyok beteg..nem kaptam el pedig anno mindig elkaptam.náthát most ez nincs szerintetek lehet köze hozzá fokhagymának? Köszi válaszokat



2020. jan. 3. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Természetesen a fokhagyma minderre nagyszerű. A népgyógyászatban pedig a használata max. elterjedt.
2020. jan. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát remélem nem egy busszal utazunk reggel.
2020. jan. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hat ra, jo verhigito, gyulladascsokkento. Feregirto..stb
2020. jan. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elvileg lehetséges mert állítólag jót tesz az ereknek. Egy nagy hátránya van, hogy ha nem vigyázol szagod lesz. Ha összerágod nyilván szájszagot okoz, ezért egyben érdemes egy kis darabot lenyelni étellel. Ha pedig sokat akkor a bőrödön lehet érezni.
2020. jan. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sok mindenre jó a fokhagyma,de csak akkor,ha tökéletesen szét van rágva !
2020. jan. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!