Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megkaphatom a jogot az eutanáz...

Megkaphatom a jogot az eutanáziára?

Figyelt kérdés
Testileg egészséges 31 éves ereje teljében lévő férfi vagyok, de nem vagyok hajlandó bejárni az utam, az emberek utálnak és én is utálom őket. Nem találok semmi örömet az életben, nem akarok olyan ember lenni mint az apám se az anyám. Empátiám és az önbizalmam gyakorlatilag nulla, semmi jövőképem. Az egyetlen lehetőségnek az MDMA-s terápiát látom de az jelenleg nem legális. Legyógyszerezve egy pszichiátrián nem akarok szenvedni.

2020. jan. 4. 04:15
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Ilyen lehetőség nincs Magyarországon, bár én nem tudom, hol élsz, de ha itt, akkor nem fogsz ilyen jogot kapni.
2020. jan. 4. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2! És amikor nem Orbán volt, mondjuk 10 éve,akkor volt ilyen lehetőség????
2020. jan. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem csak Magyarországon nem legális az eutanázia,de a világ legtöbb országában sem!( Gondolom ott is Orbán írja elő a törvényeket. Ugye 2-es-! Lehet,hogy szükség lenne a fóbiád kezelésére! ) Európában pl. csak a BENELUX államokban engedélyezett,de ott is csak nagyon szigorú előírások mellett. Az,hogy Te nem akarsz így élni,nagyon kevés ehhez.
2020. jan. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Még olyan országban sem kaphatnád meg, ahol legális, mert ott is csak súlyos, gyógyíthatatlan, szenvedő betegeknek engedélyezik. Fiatal, életerős embernek ott se nyújtanak segédkezet az öngyilkossághoz.
2020. jan. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egészsèges embereknek sehol a világon nincs ilyen joguk. Öngyi tippeket hagy ne adjak.
2020. jan. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja egy tippet még is adok nősülj meg az felér egy öngyilkossággal😅
2020. jan. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk a viccet fèlretéve szègyenletes, hogy egy macskànak joga van a kínlódás nèlküli halálra egy embernek meg nincs.
2020. jan. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De Te Egèszsèges vagy! Nem haldokolsz! Nincsenek súlyos fàjdalmaid! Akkor miért akarnàl meghalni?
2020. jan. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!