Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet, nem vigyaztam eléggé?...

Lehet, nem vigyaztam eléggé? Több mint két hete sérvműtétem volt, ma vásároltam, most kínjaim vannak.

Figyelt kérdés
Pontosan 16 napja volt laparoszkópos lágyéksérv műtétem. Eddig minden remekül ment. Teljesen gyógyultnak éreztem magam. Az interneten az esetről fellelhető minden tudnivalót elolvastam, azok szerint nem tettem olyant, amit nem lehetett volna, azaz a második hét után, akár 5-10 kilót is lehet emelni. Amit én vásároltam nem volt 5 kg sem, mégis most nagyon komoly fájdalmaim vannak a sérv helyén.

2020. jan. 4. 05:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg csak attól van,hogy elkezdted "megdolgoztatni" az izmaidat. Figyeld magad! Pihenjél és ha a fájdalom nem szűnik,vagy valami szokatlant tapintsz a műtét helyné,akkor menj el ügyletre.
2020. jan. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A második hét után se emel még semmit.A belső varratoknak is gyógyulni kell.Ugyan ilyen műtét után 6 hétre írtak ki táp pénze.Ugyan ilyen műtétem volt már kb .20 éve.Bár tiltottak

a nehéz tárgyak emelésétől,mivel jó erőnlétben voltam,még a 60 nál nehezebbeket is meg emeltem .Megfeledkeztem ,hogy nem lenne szabad .DE minden okés azóta is .

Nem kizárt az ujabb hasfal repedés .

2020. jan. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!