Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy fogfájás az milyen szintű...

Egy fogfájás az milyen szintű fájdalom?

Figyelt kérdés

Nem igazán voltak komolyabb egészségügyi problémáim, nagy fizikai fájdalmaim, legalábbis nem emlékszem rá.


Az utóbbi időben talán a fogfájás volt a legnagyobb fájdalmam, konkrétabban fogbélelhalás volt.


Egy 10-es skálán az milyen szintű fájdalom?

És mi a 10-es?


2020. jan. 4. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:
A fájdalom szubjektív és relatív. Sok nő azt mondja, a szülés fájdalmánál nincs nagyobb. Nekem az pl nem volt olyan rossz. Az eddigi legerősebb fájdalom egy hatizom szakadás volt - levegőt is alig kaptam, ez olyan 8 az én skálámon. Illetve nemrég volt egy ismeretlen eredetu hasi görcs, ezt petefészek csavarodásnak tippelték, ez 9-et kapott.
2020. jan. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
39%

Fogfájás: 4/10

Nyílt seb: 6/10

Törött csont: 8/10

Rák utolsó stádium: 10/10

2020. jan. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem már szívműtétem is volt, migrénes is vagyok, gyomorfájós is sajnos. Volt már fogfájásom, az kb 4/10 volt. Migrén 7/10, szívkatérezés előtti érzéstelenítés 10/10.
2020. jan. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A fogfájás az egyik legerősebb fájdalom lehet. Nyilván annak is vannak fokozatai.
2020. jan. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
A fogfájásra elég egy fájdalomcsillapító, de egy nyílt sebre nem.
2020. jan. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Ez a fogfájás nálam eléggé erős volt, a fájdalomcsillapító sem használt. A fejfájásnál és a gyomorfájásnál szerintem jobban fájt.


A nyílt seb viszont biztos hogy jobban fáj.

2020. jan. 4. 11:37
 7/8 A kérdező kommentje:
Az egyik családtagom tüdőrákban halt meg, nagyon sokat szenvedett. Akkor neki tényleg ennyire erős fájdalmai lehettek utolsó stádiumba? A rák már az agyára is áttétet képezett a végén. Nem tudom, hogy ez esetben is nagyon-nagy fájdalmai lehettek -e, szinte már nem is tudott magáról.
2020. jan. 4. 11:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a fog és fulfajas rosszabb mint a szülés.
2020. jan. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!