Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kedden megyek vérvételre,...

Kedden megyek vérvételre, hogy birom ki addig?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Előre kérek mindenkit, ne oltsatok be...nagyon hipochonder vagyok hosszú évek óta és pánikolós is...kérlek segítsetek rajtam...elmegyek éves vérvételre és aggódok ki mutat valami komoly problémát...sajnos régen voltam már ..26 éves vagyok egyébként ..én nem vizsgálattól félek hanem eredménytől..plussz pár napja fáj mellkasom és közben hátam is már fejemben van,hogy esetleg rák miatt van ez...illetve agydaganattól is félek, mert sokszor szédölgök úgy érzem...nagyon rosdz ez tudom én hülyeségem...:/ mi a teendő szerintetek?


2020. jan. 4. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg az eredményt, és míg vársz tereld el a figyelmed. De semmiképpen ne adj teret a hasonló gondolatoknak miszerint agydaganatod vagy hasonló betegséged van... Erre kicsi az esély és egy kis szédölgésnél bőven több tünete lehet. Ráadásul még fiatal is vagy, úgyhogy nyugalom.
2020. jan. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen igazad van :/ és ez a mellkasfájás? :/ nagyon félek...
2020. jan. 4. 14:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem évekig fájt a mellkasom minden ok nélkül. Arra jutottak az orvosok, hogy mozgásszervi probléma okozza.

Ne félj, nem lesz semmi baj, ez a néhány nap már semmi. Ki fog derülni hogy egészséges vagy, és mához egy hétre már nem is fogsz emlékezni erre.

Sétálj, olvass, hallgass zenét, süss-főzz, szervezz programokat, aludd ki magad, és hipp-hopp eltelik ez a pár nap.

2020. jan. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Semmi bajod, a mellkasod simán fájhat attól hogy ennyire ráparázol. A vérvétel amúgy se tud rákot kimutatni. Maximum rosszak az értékeid és további vizsgálatokra küldenek, amikkel már kiderítik. Egy biztos, ha ráparázol, attól jobb nem lesz. :)
2020. jan. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Az éves laborvizsgálat sem a rákot, sem az agydaganatot, de még a dilit sem képes kimutatni.
2020. jan. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ó nekem is fájt tavaly hetekig a mellkasom, mindenféle vizsgálaton voltam, negatív. Pedig volt hogy éjjel felkeltem rá annyira fájt, fájdalomcsillapítóra se múlt el.

Aztán egyszer csak magától megszűnt.


Most épp köhögök meg krákogok 3. hónapja. Eddig szintén minden negatív.

Szerintem szimplán szerencsétlen vagyok -.-


Biztos hogy neked sincs komolyabb bajod, csak hipochonderként keresel és felnagyítasz ezt-azt. Pszichésen amúgy is sok mindent elő lehet idézni, aztán ráguglizol és kész a tüdőrák.

2020. jan. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!