Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mivel drogozhattak be?

Mivel drogozhattak be?

Figyelt kérdés

Hollandiában, egy kis városban vettünk egy space caket, amit aznap este ketten el is feleztünk. 2 óra múlva sem hatott így úgy gondoltuk, hogy nem ettünk eleget vagy nem volt benne semmi, de végül 4 óra után nagyon beütött barátnőmnek és 6 óránk keresztül folyamatosan hallucinált. Nem hiszem, hogy a fűtől lehetett volna, mert olyan szintű hallucinációi voltak, hogy entitások jelentek meg neki, színeket látott, hajlítani tudta a teret, melegség járta át stb. Folyamatosan sétálnia kellett, nevetgélt, mozgott, illetve már akkor is mondta, hogy ez nem fű lehet, mert próbálta az extasyt és ez annál is durvább.


Én akkor semmit sem éreztem, csak ideges voltam, sok dolog irritált, szaporább volt a szívverésem, de egyikünk sem aludt kb semmit utána.


Nekem másnap délután ütött be már Amszterdamban sétálva, de egy pillanat alatt elvesztettem a térlátásom és nekem is erős hallucinációim voltak. Először csak 2 dimenzióban láttam, aztán hamarosan a világomról sem tudtam. Azt is elfelejtettem, hogy ki vagyok, hol vagyok, 1 pillanattal előtte mit csináltam. A dolgoknak fura méretük voltak, az út mozgott előttem, semminek sem volt normális alakja, hangja, csak akkor éreztem a dolgokat valósnak, ha megfogtam őket. Mire eltaláltunk a szállásunkra testén kívüli élményem volt és olyanokat éreztem, hogy a falon sétálok a szőnyegbe pedig belesüppedek derékig is.


Utána beszéltünk pár coffee shop eladóval és mondták, hogy biztos nem fű volt a sütinkben, mert nem tart ilyen sokáig és ilyen hallucinációkat nem okozhat ez, néha eladnak más dolgokat is turistáknak, mert mindent megvesznek. Utólag is, 1 nappal később is flashbackjeink vannak a tripről. Mi lehetett az a drog, amit belekevertek a sütinkbe?



2020. jan. 5. 20:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
74%
Salvia divinorum, azaz látnok zsálya is okozhat is hasonlóakat, smart shopokban árulják
2020. jan. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
82%
Elárulom a titkot. Sima fű volt! Az ottani füvek olyan erősek már, hogy az itteniekkel nem is lehet összehasonlítani. A sütiben meg amúgy is halusabban adja. Szinte biztos hogy fű volt. Nem céljuk nekik hogy a turistákat lemérgezzék :)
2020. jan. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
82%

Amúgy amikor kit voltam egyszer én mondtam egy haveromnak aki ismerte már a járást hogy hozzon nekem egy extra erős füvet. Hát egy kocsiban szívtam bele úgy hogy körbe ment és kb 3x ért hozzám a cigi. De már az első után éreztem hogy jön a fű.. Hú mondom ez f-sza, mondom nem is értem mit riogatnak engem. Aztán utoljára (kb a 3. körnél) teljesen kicsúsztam a képből. Arra pontosan emlékszem hogy szólt egy zene a rádióban, és nem tudtam nyitva tartani a szemem. Becsuktam, és olyan voltam mint egy lufi. Egyszerűen könnyű lett a testem és lebegtem. Próbáltam már exet ilyesmit én is de ez tök más volt. Először azt hittem heroint tettek a cigibe, mert azt nem tudom milyen de arra gondoltam arról mondják hogy elszállsz tőle. Hát én repültem akkor. Próbáltam már varázsgombát, és LSD-t is. Az a füves élmény viszont tényleg más volt. Utólag is nyomattam ezt a többieknek hogy rájöttem ám hogy hernyós cigit szívtunk, de több napra rá, mikor már többször szívtam a fűből, és mondták többen hogy kint ezek az igazi erős füvek, akkor hittem el hogy tényleg fű volt.

Szerintem nálad is ez volt. Főleg mikor másnap még rászívtál, az kihozta a benned lévőt is...

2020. jan. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
FYI, lehet igazatok van az erősebb fűvel, de már tényleg biztos vagyok abban, hogy nem az volt a sütinkben. Volt egy balesetem és a kórházban morfiumot adtak, attól is fullra hallucináltam de nem volt olyan erős mint az a Holland süti... :D Meg azért szívtam pár alkalommal füvet, csak Hollandiában és egyáltalán nem úgy éreztem magam, hanem sokkal inkább valami stimulánst adtak.
2020. okt. 10. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!