Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy hónap alatt mivel/hogyan...

Egy hónap alatt mivel/hogyan lehetne a legjobban méregteleníteni?

Figyelt kérdés

Szóval közeledik az esküvőm és az előtte levő egy hónapban szeretnék méregteleníteni. Ezt persze nem úgy értem, hogy megiszok valami teát ami majd "kipucol" hanem olyasmire ami tényleg teljesen kitakarítja az egész testet. Pl mi tudja a legjobban detoxikálni a bőrt, hogyan tisztítsam a májam, vesém, epém, vérem, mindenem?

Fogyni annyira nem szeretnék, 3 kiló ami még nem lenne kritikus ha lemenne, de ennél több ne(tudom hogy ezt így nem lehet megmondani de ilyen villámbódiéták méregtelenítés címszó alatt ne jöjjenek légyszi).

Illetve, hogy mit ajánlotok akár étrend, akár étrendkiegészítő szempontjából, hogy fel is töltsem a szervezetem minden vitaminnal és fontos elemmel?


előre is köszönöm a válaszokat :)



2016. júl. 2. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Aztán minek ?
2016. júl. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert szeretném a legjobb formámat hozni.
2016. júl. 3. 21:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a májamat, meg a veséimet használom ilyesmire.
2016. júl. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igaz elfelejtettem írni hogy olyanok válasza érdekel akik tudnak is valamit a dologról...
2016. júl. 4. 21:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért válaszoltam.
2016. júl. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy hónap alatt lehetetlen méregteleníteni. Aki mást mond az hazudik vagy valami kutyulmányát akarja Veled jó pénzért megvetetni!!!!

Azok a mérgek, amiktől meg akarnál szabadulni, nem egy hónap alatt rakódtak le Benned, ugye??

2016. júl. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha sok zöldséget, gyümölcsöt, rostot eszel, és nem nassolsz, stb. akkor nem leszel "mérgezett". Illetve sztem nagyon sok folyadék bevitel. 3-4 liter.

De ezeket sztem te is tudod.

Én csináltam léböjtöket de esküvő előtt nem ajánlom mert utána nem ehetsz akármit, és ne ott legyél rosszul.. ;)

2016. júl. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!