Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen váratlan, nemkívánatos...

Milyen váratlan, nemkívánatos betegségek, egészségügyi problémák léptek fel életed során?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, és bár tudom, hogy vannak nálam rosszabb egészségügyi állapotú emberek, de úgy érzem, hogy koromhoz és életmódomhoz képest azért lehetne nem kicsit jobb az egészségem.


Váratlan alatt olyanra gondolok, hogy nem a dohánytól, alkoholtól, kevés mozgástól, extrém sporttól, veszélyes dologtól lépett fel. Szomorú, hogy sokan a fent említetteket kombinálva is "űzik", mégis teljesen egészségesek.



2020. jan. 6. 00:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyszercsakkiderult lett egy cisztam. (Nogyogyaszati problema.)Aztan kiderult,valoszinu ez mar magzati korom ota megvan, csak sose vettek eszre.

Megmutottek. Kilukasztottak a beleimet.


Gerincserv.

Majdnem elverzes mutet kozben.

Koraszules.



Egyiket se vartam. Es persze toresek, ficamok.


A helytelen taplalkozast se hgyd ki a sorbol.



De még mindig sehol nem.vgyok azokhoz kepest, akiknek gyerekkent agydaganatot talalnak a fejukben. Te se aggodj annyit. Elvezd inkabb az eleted szep napjait.

2020. jan. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Minden betegsegem váratlan :D nem hiszem bárki készülne drasztikus eseteket kivéve, hogy megbetegszik idős kora előtt.


22 évesen volt betörve kétszer az orrom (tesóm lekönyökölt véletlen) , szilankosra törve a csuklóm (raestem egy korlatra).

Bárány himlos lettem, miközben megfaztam és ki is száradtam. 1 hét kórház, a fertőző osztályon.

Begyulladt egyszerre 3 fogam is. 1-et kellett kihúzni, 2 szakorvos 1 órát szenvedett vele.

A legutolsó és legdurvabb, egy rossz lépés miatt kiugrott hátra felé a terdem. Elszakadt a keresztszalagom, a vádlim es a combhajlitom is. MR vizsgálaton derült ki, korábban már letört egy szalagtartó porcom is. (ezt addig nem is vettem észre, nem tudtam róla).

Lett egy ciszta is a terdemben, de nem vették észre a dokik, csak később.

Favagas közben a semmiből jött egy szél lökés, és a lancfuresz fűrész porát telibe a szemembe fújta.

Orvoshoz nem mentem, de 1 napig alig láttam. Se kinyitni se becsukni nem tudtam normálisan. :D

Jaa, meg kiskoromban, karácsonykor a szemembe esett egy fenyő tüske.

Szintén kiskoromban elloktek a betonon, lenyuztam a könyököm, kilátszott a csont is..

Sokáig fociztam komoly szinten, ezen apróbb sérüléseket, mint huzodas, zuzodas stb nem venném ide.


Egyébként teljesen egészséges vagyok, semmiféle betegségem nincs.

Kivéve ezek a hirtelen jött balesetek, nyavalyak.

Lehet a lista nem is teljes, maradandó károsodásom egyelőre nincs.

Se allergia, se gyógyszert nem szedek.

2020. jan. 6. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Epilepszia.

A reménnyel teli életemet tönkretette. Tünetmentes vagyok, de sohasem fogok annyit érni, mint egy egészséges ember.

F

2020. jan. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy évvel ezelőtt, egy fűrdőszobai esés miatt, darabosan tört a térdízűletem + a sípcsontom! Titán van a térdemben azóta. Nagyon nehézen gyógyult meg, 4.hónapig nem is terhelhettem.
2020. jan. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 szamo77db ***** válasza:
Amikor rám tört a vesekő. Iszonyatos fájdalommal, görcsökkel járt.
2020. jan. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Endometriózis és migrén. Tönkreteszi az életem. Munkámat, párkapcsolatomat elvesztettem. Rengeteg fájdalommal kell megküzdenem nem egészen 30 évesen. A környezetem meg nem érti mi bajom.
2021. máj. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!