Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Izomrángás elalvás előtt....

Izomrángás elalvás előtt. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Már bejelentkeztem neurológushoz, de csak másfél hét múlva tud fogadni. Hátha volt már valakinek ilyen. Kb. egy hete jelentkezett, hogy elalvás előtt rúgtam egy nagyot. Tudom, hogy ez normális, volt is már többször ilyen, viszont utána mindig aludtam tovább. Most viszont nem bírtam, mert ahogy ismét elaludtam volna megrándult valahol máshol egy izom. És ez egy hete minden este így van. Hol a karomban, hol a lábamban, hol a lapockámnál. Nagyon idegesítő. Néha-néha alvászavar miatt szedtem Frontint, de nem kellett állandóan. Most viszont csak azzal tudok aludni. Napközben is érzek izomrángás szerűt, hol a lábamban, hol a karomban.

Magnéziumot, B-vitamint már szedek kb. két hónapja. Gondoltam,hogy veszek Milgammát, de meg akarom vele várni a doki véleményét.

Volt már valakinek ilyesmi tünete? köszi


2020. jan. 8. 05:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálam akkor voltam izomrángások, amikor nem aludtam eleget. Alvászavart sajnos kísérni szokta ilyesmi.
2020. jan. 8. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Úgy érzem az alvásidőm meg van, azzal nincs gond. 10 körül elalszom és általában 5-6 óráig alszom, ami nekem elég (sosem voltam délig alvó típus).
2020. jan. 8. 06:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Addig jársz neurológushoz hogy a végén hülyének nyilvánítanak. Nekem is szokott ilyen lenni például kimerültségtől, vagy vitaminhiánytól. De jellemző az egész test bármely pontján. Természetesen a vegetatív idegrendszer csinálja ezt.
2020. jan. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!