Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért csinálnak sokan akkora...

Miért csinálnak sokan akkora problémát abból, ha valakinek vérzik az orra?

Figyelt kérdés
Többször előfordult, hogy megkérdezték, nem akarom-e kiégettetni az orromban az ereket, vagy felajánlották,hogy bevisznek kórházba, hogy kiégessék nekem az ereket (ha náthás vagyok, muszáj erősen fújnom az orromat, és gyakran, mert eldugult orral egyáltalán nem kapok levegőt, és ilyenkor időnként előfordul, hogy elpattan 1-1 ér az orromban). Az egyik bátyámmal pedig az történt, hogy az iskolában eleredt az orra vére (ugyanazért,amiért nekem szokott), ezért a tanár bevitte a kórházba, és kiégették neki az ereket (persze a szüleim csak utólag tudták meg).Illetve másoknál is megfigyeltem, hogy a környezetük mennyire bepánikol, ha az illetőnek vérzik az orra.

2020. jan. 8. 21:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát. Tudom jókor válaszolok ^^'

Szerintem azzal nincsen semmi baj, hogyha 1x egy évben előfordul. De ha havonta vagy félévente többször, akkor érdemes kezeltetni, és igénytelenség nem kezeltetni.

2020. nov. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!