Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet még javítani a halláskár...

Lehet még javítani a halláskárosodásomon?

Figyelt kérdés

Iskolai szűrő vizsgálaton kiderült hogy 35 decibel alatt nem hallok, de csak a bal fülemre, a jobbal mindent hallottam.

A vizsgálat előtt észre sem vettem hogy rosszul hallanék, igazából most sem nagyon érzem.

A fülhallgatón mindig hangosan hallgatom a zenét már évek óta. A fülhallgató tönkrement úgy kb. 1-2 hónapja és a jobboldaliból fele annyira szól, de amikor hangosan hallgatom a zenét akkor annyira nem szokott idegesíteni.


Teljesen kétségbe vagyok esve, (nem kell leírni hogy butaságot csináltam mert tudom) csak arra lennék kíváncsi hogy ezt lehetne-e akár kicsivel is javítani ha nem hallgatok hangosan zenét, vagy ez nem olyan mint a látás?



2020. jan. 8. 21:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Érdemes orvossal alaposan megvizsgáltatni. A 35dB azért nem kevés hallás csökkenés. Ezer oka lehet.
2020. jan. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%

Jó, nem írom le, hogy butaságot csináltál, csak gondolom.

Viszont komolyan érdekel, hogy miért jó bőgetni a zenét?

2020. jan. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Mert én hangosan szeretem azért bameg.

Én meg azt akarom megkérdezni hogy MIKOR LEHET MÁR A KÉRDÉSEMRE VÁLASZOLNI

2020. jan. 10. 06:13
 4/11 anonim ***** válasza:
60%

Ne hallgass hangosan zenét többet. Gondolom ezt már tudod. Ne menj hangos helyekre sem lehetőleg. Disco stb ilyenre gondolok.

Ha bal füled tovább romlana, de a jobb tökéletes maradna, akkor lehet segíteni, egyébként is lehet segíteni, csak bal fülre esetleg hallókészülék kell. Szerintem amíg nem szükséges, ne gondolj ilyenre. Ismerek olyat, aki születése óta egyik fülével semmit, de másikkal 100% mértékben hall és annyira akadályozta ez csak az életben, hogy mindenkit arra az oldalára állított, amelyen jól hallott.

2020. jan. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
És miért zavar, hogy 35 dB alatt nem hallasz, úgyis mindig bőgeted, nem? Ja, hogy mégse az a normális? Akkor meg miért kell leugatni a másikat?
2020. jan. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mert nem lehet normálisan kérdezni semmit mert jönnek az olyan f_szfejek akik csak beleugatnak és semmi hasznosat nem mondanak. És ez rohadt irritáló.
2020. jan. 27. 07:01
 7/11 anonim ***** válasza:
Menj el dokihoz! Lehet, hogy ad valamit, ami talán javíthat,de sajnos a halláskárosodáson nem nagyon lehet segíteni.
2020. jan. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Te vagy a f_aszfej, nem aki válaszol neked.
2020. febr. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Annyit kellett volna válaszolni, hogy igen vagy nem. Ehelyett, nem elég hogy ennyi bajom van, még eljezditek baszogatni is az embert. Mondjuk mit is vártam ettől az oldaltól, nem tudom
2020. febr. 12. 06:30
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Lófax bajod van azzal a fél oldali 35 dB-es hallásvesztéssel, miközben a másiknak semmi baja. És a füllhalgató gallyravágása is rohadt kemény tétel.
2020. febr. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!