Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha valakinek leamputálják az...

Ha valakinek leamputálják az összes lábujját, az fog tudni később még járni valahogy?

Figyelt kérdés

2020. jan. 13. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Próbáld ki. Emeld fel a lábujjaidat és úgy menj.
2020. jan. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én komolyan kérdeztem, nem gúnyolódásból.
2020. jan. 13. 13:00
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem az első is komolyan írta. Próbáld ki!
2020. jan. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem igen. Megváltozik az egyensúly, de azt meg lehet szokni.

Viszont nem szokták csak úgy levágni valakinek a lábujjait, szóval valószínűleg maga az alapprobléma miatt nem fog tudni járni, ha az olyan jellegű, hogy befolyásolja a járást.

2020. jan. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg Szvitacs Alexát!
2020. jan. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%
Fog tudni, de lesznek egyensúly problémái. Egyik rokonomnak 3 lábujját kellett amputálni. Volt egy balesete és annyira megroncsolódott a nagy lábujja meg a másik kettő mellette lévő hogy amputálni kellett. Eleve ráállni alig bírt amikor már elmúlt a fájdalom mert a lábfejének nem volt elől elég támasztéka és így már gond volt az egyensúllyal is. Rehabilitáción meg kellett tanulnia járni egy másik módszerrel egy külön lábtartási technikát kellett megtanulnia a jobb lábára mert ott volt a gond, és sok sok gyakorlás után már megtanult élni vele. Viszont annyit mondtak hogy ha kér protézist akkor szintén újra kell tanulnia járni. Egyébként megfelelő cipővel aminek az orr része direkt erősített leginkább a munkás cipőkben kényelmesen tud járni, viszont nyáron ez nem előnyös ha nem dolgozni megy.
2020. jan. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!