Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért szúr a szegycsontom?

Miért szúr a szegycsontom?

Figyelt kérdés

Azzal kezdeném hogy azóta szúr a szegycsontom mióta ittam egy kissé cukrosabb teát.

De soha nem szokott ilyen lenni.

Pihenőhelyzetben is szúrkál,de nem vészesen csak eléggé aggódom.

Máshol nem szúr csak a szegycsontom.

Negatív válaszokat nem kérek

Eléggé fiatal vagyok szóval félek hogy valami nagyon komolyan baj lenne

köszönöm szépen előre is.

(és ha hozzátartozik a dologhoz,eléggé stresszes és sajnos lelki gondokkal küzködöm)


2020. jan. 13. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:

A teának nem hiszem, hogy köze lenne hozzá, maximum, ha esetleg túl forró volt, akkor leforrázhattad némileg a nyelőcsövedet és az sugározhat ki, de az máshol fájna.


A stressz, a szorongás okozhat mellkasi fájdalmat, nekem is anno, amikor sokszor voltak pánikrohamaim, akkor jellemzően ott is szúrt. Ezen kívül meg is húzhattad. Nyomogasd meg, és ha érintésre is fáj, akkor az állhat a háttérben, komoly bajra nem kell gondolni!


De azért nem árt, ha felkeresed a háziorvosod, hátha ő többet tud mondani az ügyben. :)


Jobbulást!

2020. jan. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igazából én nekem is volt már ilyen de akkor mozgásra fájt és kiderült hogy ez a pánikbetegség okozza.

Viszont ha meg nyomom akkor nem fáj.


Nagyon szépen köszönöm egyébként☺️

2020. jan. 13. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!