Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gina "fogyasztás" egy héttel...

Gina "fogyasztás" egy héttel flashback?

Figyelt kérdés

Azért tettem idéző jelbe mert nem saját akaratomból csináltam! Hanem olyan piából ittam részegen, amibe bele volt keverve és idegen volt, random megkínált. Előszőr azt hittem speed vagy mefedron. De elmondtam pár embernek mik voltak a hatásai, kb mindenki azt mondta, hogy gina volt. Csak kisebb adagba. És tegnap elmentem egy másik baráti társaságomhoz kocsmázni és mikor sétáltam egyszer csak vissza ütött előszőr hasonlóan mint múlthét szombaton. De nem úgy mint a bulin, egyszerre szét pőrgetett, meg fáradt is voltam közbe mintha az ekis empátiát is beadta volna. Közbe 1-2 halum is volt! De speedet, lsd-t meg ekit régebben fogyasztottam, a sp az egy rossz egy valami volt! Haverjaimnak azt hazudtam, hogy betéptem. De nem hitték el és azt sem ami az igazság volt. Úgy gondolták, hogy biztos speedeztem. Pedig tudják, hogy utálom! lsd-t is sajna csak kis adagba fogyasztottam! Negyed papír, amitől éppen, hogy voltak halucinációim. 0,25g hasistól voltak kb majdnem ilyen jellegű halucinációim! És nem hiszem, hogy az ütött vissza 2 hónapja volt és ugye gyenge is volt sajna. És beszélni alig tudtam, azt hittem meg halok! Aludni csak 1,5 Helex után tudtam. És az volt a cink, hogy az a társaság fű, hasis, halucinogének kivételével mindent elitélnek még páran az ekit, kokaint értelmesnek találják kicsit 1-2 alkalommal. Utóbbit gondolom az ára miatt, 1-2 ember tarja csak úgy az sp-ről,hogy 1x ki lehet próbálni. Mert a coke az drága, közbe meg nem. is ez hasonlítt rá :D. Na m1 lényeg, hogy a társaságból 1-2 ember lebasott, hogy én bedrogozva mentem oda. Közbe nem is, ma este is megyek. Remélem, hogy mostmár nem számíthatok erre, mert tegnap még elviseltem. De ha ma is vissza dobb én megőrülök! És azt sem akarom, hogy egyszer ha suliba megyek vagy barátnőmmel találkozok akkor is vissza tegyen ebbe. Mert rossz és levágos, szerintetek mire számíthatok? Ez az 1 alkalom után többé már nem fog ilyen lenni?

17/F



2020. jan. 18. 16:27
 1/8 A kérdező kommentje:
Gina "fogyasztás" után* xD!
2020. jan. 18. 16:29
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Mi lenne, ha bejelentkeznél az addiktológiár?
2020. jan. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Narkós kis buznyák vagy, az a te bajod. Ez tudományosan is látható.
2020. jan. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Úgy látszik oda kelett volna írnom, hogy akiket ennyire nem érdekli a téma azok ne írjanak! "Narkós kis buznyák vagy" XD. Csak úgy leírom hiába itéled el ennyire a drogot. Az alkohol, nikotin, koffein, cukor, egyébb gyógyszerek károsabbak mint a legtöbb itt megemlített szer, azok hiába illegálisak! Na meg az én bajom? És ha tényleg a gina okozta ezt. Akkor nem vállalltam a felelősséget arra, hogy kipróbáljam mert nem akartam. Tehát akkor emiatt nem nevezhetsz narkósnak! A többi cucc meg már régebben ment :D!
2020. jan. 18. 17:18
 5/8 A kérdező kommentje:
Na ezt utálom a hozzá értők meg bezzeg sehol!
2020. jan. 18. 18:19
 6/8 anonim ***** válasza:
96%

Öszintèn szolva nem csak a lànyoknàl èl az a szabàly hogyha egy ismeretlen odahoz neked bàrmifèle piàt ìgy egy pohàrba amit nem a szemed làttàra töltött ki a pultos/ bàrki màs NEM fogadjuk el. Ez az elsö hozzàfüzni valom.



A màsodik fele, hogy 17!èvesen nem lennèk erre büszke, ès föleg ez a mondat verte ki nàlam a biztosítèkot “lsdt is sajnos csak kis mèrtèkben fogyasztottam...” a kokainos rèsznèl elvesztem, nem tudom ott èrtelmezni a mondatot a vesszök illetve pontok hiànyàban/tùlzott hasznàlatàval. (Igen dràga a kokain ez van , nem semmi màs nem hasonlìt a rendes tiszta kokainhoz, èn is csinàltam règen, semmi màs nem adja vissza azt az èrzèst ami azt.)


Attól is lehetnek ilyen kèpzelgèseid, hogy a szervezeted nem preferàlja a drogfogyasztàsodat egy idö utàn ès ìgy üt be. (Nekem egy ismerösöm addig addig papìrozott mìg a vègèn egyszer csak màr papìr nèlkül is össze vissza kèpzelgert magànak ès nem ilyen visszarepìtös èlmènyeket, depressziòs lett, öngyilkos hajlamai lettek vègül pszichiàtriàra került.) szòval lehet, hogy a szervezeted jelzi, hogy a tovàbbiakban nem kèr a hülyesègekböl amiket magadba nyomsz.



Mivel ISMERETLEN anyagot kaptàl , LEHET hogy Gina volt, de az is lehet, hogy nem, innentöl kezdve, mi nem vagyunk jòsok, hogy megmondjuk, de ha a baràtaid a tünetekböl MEGMONDTÀK, hogy Gina, akkor legyèl kedves megkèrdezni az addiktològus baràtaidat, biztos tudjàk diagnosztizàlni a dolgot.

2020. jan. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 A 4-mmc,4-cmc és rokon vegyületei 2,3, 4 mec, mmc, cec, cmc hasonlítanak rá beadnak még + egy bizonyos nyugodság, boldogság érzetett. Bár még sajna nem volt alkalmam próbálni őket. A pentadon pedig még jobban hasonlítt, persze nem adja be pont azt elvileg de még a pentát sem próbáltam. Az lsd-t igen jó lenne egy nagyobb pszihedelikus élmény. A kokszos részt pedig úgy értettem, hogy 2 ember azt mondta nekem abból a társaságból, hogy a speedet 1x megéri kipróbálni. Mert az szerintük egy szintetikus koksz ami szerintük ugyanazt adja be, pedig nem. És szerintük koksz helyett jó lehet, mert tudják, hogy a kokain drága ez meg olcsó és kokszott elég nehéz beszerezni!
2020. jan. 19. 01:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Milyen baratnod lehet neked, valami riddimes szuka :D
2020. máj. 6. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!