Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kondizás jótékony hatással...

Dominik0627 kérdése:

A kondizás jótékony hatással van az arcra is?

Figyelt kérdés
Láttam jópár videót, akár filmeseknek akár embereknél, hogy hasra kicsit pocakosak voltak, kicsit úgy megvoltak hízva.. Majd elkezdtek gyúrni, nem "lógó csöccsel"megáldott csávók voltak, hanem rendes mellizom volt, rendes formált izmaik..Ahogy észrevettem az ilyen átalakulós videókban, az arcuk változott egy kicsit.. Ez általánosságban mennyire igaz? Lehetséges, ha valaki a kicsit elhízottból Sportosra gyúrja magát, akkor az arca is alakul úgy? úgyértem arcvonala stb.. Gondolom nem lesz annyira kerek tokás stb az arca, de azonkívül kb mennyit tudna változtatni? Minimálisan, vagy azért viszonylag elég jól?

#edzés #arc #gyúrás #kondi #elhízottsztárok
2020. jan. 18. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha csökken a testzsír, akkor nyilván lemegy a toka is.
2020. jan. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=93fU8EI44AQ

Nem csak az. erre gondolok pl. az arca is változott

2020. jan. 18. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!