Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha venni akarok D-CONT TREND...

Ha venni akarok D-CONT TREND VÉRCUKORSZINTMÉRőt, mit érdeme smég hozzávenni s ilyen arányban? Plusz 10 000 Ft-os vásárlás esetén ingyenes a posta igy kb 10 000 Ft-ért vennék mé hozzá, de nem tudo mit érdemes.

Figyelt kérdés
Tesztcsikot, lándzsát gondlom igen de már azt se tudom, hogy milyen arányban. Ugy tudom, csak az DCont Ideal tesztcsík-al kompatibilis igy más olcsobb tesztcsikot nem érdemes venni. De pl. hogy milyen ládzsát érdemes hozzá venni esetleg más cég olcsobb lándzsáját s mi mást még azt nem tudom. De a hiányzo 10 000-ért olyasmit vennék amit vécukormérésekkel kb elhasználok, kb egyszerre fogynak el, s nem feleslegesek
2020. jan. 22. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Dcont Magort (vidámabb szín, inverz kijelző) vettem és mellé 2 doboz tesztcsíkot. A csíkkal nem tudsz melléfogni, mert ugye elhasználod.
2020. jan. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De a 2 doboz tesztcsik nincs meg 10 000 Ft. Lándzsábol amogy mennyi kell 2 doboz azaz 100 db tesztcsikhoz? S mi más kell még?
2020. jan. 22. 15:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Lándzsa az nem kopik el olyan gyorsan. Nekem előbb tönkrement a régi gépem, minthogy kellett volna új lándzsa a gyárilag kapott pár darabon felül.


Ehhez 8 lándzsát kaptam... az elég lesz évekig. Én csak akkor cserélek lándzsát, ha érezhetően kiment a hegye. Mivel egyedül használom nem kell állandóan cserélgetni.


Csak tesztcsíkot veszek pluszban, ha gépet vásárolok. Annyi tesztcsíkot vegyél, hogy ne járjon le a szavatossága. Általában ez 2 év. Úgy vásárolj, hogy elfogyjon és NE lejárjon.

2020. jan. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Eleinteugyis gyarabban fogom mérni. 2500 ft 1 doboz, db, igy 200 db-o kapok 10 000 Ft-ért. Napi 1 méréssel mmég egy évig se fog kitartani. És nem csak én használom igy gyorsabban is fog fogyni. A lánzsát amugy kell tisztogatni? Vagy a sajátunkat használhatjuk ujra és ujra minden teendő nélkul? Olyanokat halottam, hogy ha a bor nem tiszta akkor meghamisithatja az eredményt. Lánzdávl mi a helyzet? S a bört mivel a legolcsobb tisztogatni mert lehet jobb 3 csomag csik s a maradékbol az amivel tisztogatok mérés elött a bört.
2020. jan. 22. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!