Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális az ha szeretem...

Normális az ha szeretem amikor az orvos megvizsgál?

Figyelt kérdés
Mindent szeretek de különösen azt amikor meghallgat a sztetoszkóppal az olyan jó érzés
2020. jan. 24. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Menjél szépen aludni.
2020. jan. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Majd a sebészeten is ezt mond.
2020. jan. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb amikor a bőr és nemibeteg gondozóban vizsgálnak vagy a pszichiátrián, de láttam már jó vizsgálatot a detoxban is. :D
2020. jan. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Neeem, a legjobb a proktológus :)
2020. jan. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Természetesen! Nekem csak egy szívműtétem volt 2017 őszén, majdnem 8 hétig voltam kórházban, ha tudnád azokat az élvezeteket!!!??
2020. jan. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A kérdező valószínűleg egy kis háziorvosi vizsgálatra érti, amikor egy kis náthával elmegy és a doktornéni/bácsi megnézi a torkát stb.

Valószínűleg még nem nyúltak fel a seggébe, vagy volt egyéb urológiai vizsgálatokon, de ha igen, és azok után is így gondolja, akkor a válaszom, Nem, nem normális.

2020. jan. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
En petefeszek csavarodaskor a mutetemet elveztem. Teljesen megkonnyebbules volt utana, elotte meg sokat foglalkoztak velem es az altatas minden fajdalmat megszuntetett. De nem, tobb mint valoszinu hogy az ilyesmi korhazas dolgokat az emberek tobbsege nem hogy nem szereti, de irtozik tole. Szoval annyira nem oke, de addig nem kell vele mit kezdeni, amig nem juttatod szandekosan korhazba magad.
2020. febr. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én pont a kérdezőhöz hasonló fétiseseknek szoktam tartani medical szeánszokat. Sokszor volt, hogy eljött hozzám "páciens" és megvizsgáltam. Mindenem van, mint egy háziorvosnak és szeretik.
2023. júl. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!