Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor fogok végre lejönni a...

Mikor fogok végre lejönni a cuccokról?

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet, hogy a tegnapi nap folyamán meg ettem kb 7 db zőld supermanos ekit és fel szívtam mellé 4 csík 4-cmc kristályt. És azóta is pőrgök, halucinálok, stb. De már nem olyan jó ez. És már jobb lenne ha nem érezném az agyamba még mindig ezt. Elvileg ez olyan laszti, hogy 4,5 óráig tart. MDA/MDMA van benne + még valami mert éreztem, meg kicsit jobban haluztam mint az mdxx-től! Eleinte feleket dobtam csak, hogy megbizonyosodjak róla, hogy tényleg mdxx! Aztán mentek egészbe, mert ha minden igaz 130-140 mg-sek voltak csak, annyit tudok, hogy buli előtt 2,5-öt ettem. Délután 5-kor kezdtem el! Utána kristályoztam, azt már csak este kezdtem el amikor mentem a buliba! Úgy tudom, hogy kb 7 ekit ettem meg. De annyira rottyon voltam, hogy már ezt sem tudom, de ott körűl. Kristályból meg kb 0,85g ment el! És most nem tudom mikor fogok tudni leállni. volt 0,25g fű nálam azt elszívtam. És ez csak rá tett a lapátra pedig indica volt! Én a lejövőjétől félek, ki tudja mennyire leszek rosszúl ez után na meg mennyire leszek depressziós, paranóiás vagy még roszabb dolgok is akár. Gondolom az alvást meg elfelejtheten. Leűllni még most sem nagyon tudok! Mit lehet tenni, azon kívűl, hogy iszok sok vizet. Na meg sikerűlt nagy nehezen megenni egy limeot. Meg ittam még itthon egy sőrt meg kb 0,3 cl abszintot itthon?!

2020. jan. 26. 15:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hát a mefedron + eki kombó elég kemény. Főleg, hogy abban a zőld supermanba biztos volt pmma. Mert a régi zőld superman is tartalmazta. És nem is jött ki ujabb zőld superman. De a kék/sárga/lila/rózsaszin/piros is vagy azt vagy etil-hexedront általában. Bár utóbbi 2 színben lehetett találni jó féléket is! Az biztos, hogy nem csak mdma/mda volt benne. Mert abból megehetsz egy buliban akár 16 db-t is! Max pár óra és tudsz aludni is. És a pma/pmma-val nagyon vigyázni kell, mert rohadt könnyű túladagolni. Más droggak keverni meg kb halálos. Amúgy is elég lett volna oda a 4-cmc az is beadja a szeretettflash és még op-s nyugodságot, kolás flesst is add. Bár nem olyan tisztán mint a régi 4-mmc.


#10 kokain és heroin származékokat? Kizárt, esetleg a katinon származékokat. Mint pl a 4-cmc és azoknak lehet olyan hatásuk mint a kolának! De végülis kérdés az, hogy mit nevezünk kokain származéknak. Pl a dimethocaine szintetikus kokain származéknak minősűl. De nem volt jellemző régen sem, hogy ekibe bele keverjék! Inkább kolát ütötték azzal, ekit, kristályt pedig pentadonnal ütötték ami hasonlított a kolára egy kicsit. Heroin származékokra már nagyobb az esély, mert egyszer felszívtam órba egy ötöd piros dk-t! Ebből van az mdma-s változat ami kb 230 mg-t tartalmaz, meg van ez az újabb amibe fentanyl van! És attól éreztem egy kicsit a heroinos hatást, mert már próbáltam! De pőrgetett mert buliba voltam. Viszont ezután jött a még nagyobb pőrgés és a szeretettflash. Valszeg mdma-t is kevertek hozzá, ami nem éppen egy jó kombó! Rohadt jó volt, viszont ha pl egy felet dobtam volna akkor lehet, hogy korház lett volna belőle! De végülis 7 óra buli alatt sikerűlt azt az 1 db-t ki végezni!


mostanában az ekit/kristályt ezekkel ütik: hexedrone, butilon, 3-cmc, A2, Alpha-PPP, Alfa-Pihp, Alpha-pbp pma, dom

És az alpha cucokkal nagyon ovatosan mert az a "flakka".

2020. márc. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!