Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hány évem lehet hátra ha így...

Hány évem lehet hátra ha így megy tovább?

Figyelt kérdés

5 éve élek stresszes életet. 5 éve minden hétköznap stresszes, reggel nem mindig tudok enni, hányinger, gyomorfájás. Mostanság többször érzem, hogy felszökik hirtelen a vérnyomásom (növényi nyugtató és magnézium nem segít). Vannak persze nyugodt napok, hetek de ez már hosszútávú dolog. Érzi az ember ha meghal? Én egyre többet gondolok a halálra.

Az előző hónapban 2x éreztem a szegycsontom mögött kellemetlen szúrást, kb. 5 percig tartott.

Vagy ezt ebből nem lehet megtippelni?



2020. jan. 26. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Ennyiből nem mondja meg senki.

Viszont jó lenne, ha ki tudnál kapcsolódni és le tudnál lassulni, mert ez nem állapot. Én is kB 5 évig, abból az első 3 intenzív stressz volt, a második fele hullámzóan stresszes, de nem lehet ezt kibírni anélkül, hogy ne lenne idegosszeomlasod.

2020. jan. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kikapcsolódásra nincs lehetőség, egyébként meg valamilyen szinted megőrültem már az tuti. 10 évet nem adok magamnak szerintem elvisz egy szívroham vagy gyomorrák, de jó lenne tudni hogy mégis mennyi időm van kb mert akkor nem tervezek hosszútávra
2020. jan. 26. 23:31
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha már meghalni kész vagy miért nem váltasz életmódot? 10 évig dolgoztam sürgősségi szakápolóként volt stressz bőven... Azt hittem ez a normális... A nem alvás, nem evés, cigi kávé dögivel. Én is éreztem hogy nem lesz ennek jó vége. Otthagytam a kórházat, töröltem a facebookot... Megszakítottam minden káros emberrel a kapcsolatot. Most egy szociba dolgozom (szakmailag nagy hátralépés de sokkal nyugisabb) leszoktam a cigiről és többet mozgok... Megéri... Csak elkezdeni nehéz! Hajrá sikerülni fog!
2020. jan. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!