Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Annyira félek a koronavírustól...

Annyira félek a koronavírustól hogy nem kapok levegőt mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon félek a koronavírustól és bepánikoltam és alig kapok levegőt mti tegyek
2020. jan. 29. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Ez az első ilyen járványos mizéria, amióta felnőtt/közel felnőtt vagy, és jobban követed a híreket? Rengeteg ilyen volt már, gyerekkoromban fertőző agyhártyagyulladás-járvány volt, meg SARS atípusos tüdőgyulladás, azóta volt már kergemarha-kór, madárinfluenza, sertésinfluenza meg a fene tudja. Mindegyikkel riogattak, egyikből sem lett komolyabb probléma. Most különösen nagy a visszhangja ennek, mert már Kovács Béláné Manyikának is van internete a panelnyócadikról, aztán bőszen osztogatja a sok kamu rémhírt a mindenegyben blogról. Ne parázz, pár hónap és emlékezni se fogsz rá, hogy valaha volt ilyen.
2020. jan. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Na, meg is lesz az 1. magyar áldozata a vírusnak. Én úgy védekezek a pánik ellen, h leszarom az egészet. Szerintem olvass egy jó könyvet, nézz filmeket, de ne a Vírust, vagy a Fertőzés címűt.:)
2020. jan. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg! Ne ess pánikba! Pont ezt akarják,hogy az ember rettegésben éljen. Mindig voltak ilyen "járványok" majd ez is lecseng.
2020. jan. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Bakker, ez még a 2012-es világvége pánikon is túltesz...
2020. jan. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
irj a gyakorikerdesekre, bizonyitottan csokkenti a felelmet es a virus behatolasanak eselyet is. tanultam az elet iskolajaban, nekem elhiheted, a tudasfaja-n is olvastam !!! 4!!4444
2020. jan. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!